Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért játssza barátnőm az eszét?

Miért játssza barátnőm az eszét?

Figyelt kérdés
Az van, hogy szerelmes egy fiúba, az osztályból, és olyanokat mond, hogy azt álmodta, hogy lefeküdtek, meg mikor elmegy mellettünk a fiú, akkor elkezd sóhajtozni.Meg írt neki angol órán levelet, amit ugye tovább adtak a fiúnak, és azt kérdezte benne, hogy szerelmes-e belé.A fiú azt mondta, igen, de nekünk elmondta, hogy nem, csak nem akarta megbántani, ezt tovább adta valaki a barátnőmnek, ő meg elkezdte, hogy jajj, de hülye, hogy hazudott, aztán fél óra múlva újra sápítozott, hogy milyen cuki.És ez nem is szerelem, mert még ő i (pedig elvileg szerelmes belé) azt mondta rá, hogy hülye.Közbe meg "szerelmes belé".Szerintem neki csak kinézetre tetszik, de lehet hogy még az sem.Tavaly azt mondta, hogy lefeküdt egy 4.-essel,(akkor voltunk 6.-osok) és mikor mondtam, hogy persze, akkor elkezdte, hogy de higgyem el, meg minden, és aztán fél év múlva mondta, hogy csak "menőzni" akart...De ezzel?
2010. szept. 11. 23:15
 1/2 anonim válasza:
Azért, mert túl sok brazil szappanoperát néz... Amúgy meg majd kinövi, még fiatalok vagytok.
2010. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
öcsééém,ez azért nem semmi...ezt a hülye rajongást én is csináltam,de rájöttem,hogy semmi értelme,mert ha leszar,akkor így is le fog : PP rángasd el a csajszit egy buliba,tutti megtetszik neki egy másik fiú : )) ennél az is jobb lenne,ha vmi felkapott sztárocskát ˝szeretne˝ és nem magát égetné : //
2010. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!