Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőm elköltözik és még...

A barátnőm elköltözik és még csak el sem búcsúzik tőlem? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon jó barátnőm, szinte a legjobb. Egy városban lakunk, ő a párjánál én a szüleimnél. A párjával nagyon rossz kapcsolatban van, mi hamarabb haza akar költözni. A helyzete nehéz, mert korlátozva van nagyon sok mindenben a párja által, ezért is akar "elmenekülni" tőle. Amikor legutóbb beszéltünk az interneten keresztül, azt mondta hogy majd jelentkezik és reméli, hogy már otthonról. Tehát eszébe sincs elbúcsúzni tőlem! Csak haza akar jutni. Ez nagyon rosszul esik! Ti mit gondoltok? Megértem, hogy már otthon szeretne lenni de akkor is... Mi a véleményetek?
2011. okt. 10. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki? Ez már minimum a harmadik..
2011. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az szép... egy városban laktok aztán neten beszéltek. Ne csodálkozz, hogy nem búcsúzik el normálisan.
2011. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Általában személyesen beszélünk, csak most a legutóbb csak interneten keresztül tudtunk.
2011. okt. 10. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert, miféle elbúcsúzást igényelsz? Rendezzen tán partit a tiszteletedre :D Beszéltek neten keresztül, az miért nem elég..

Kicsit felhújod ezt a dolgot, ne legyél ennyire sértődős.


Végülis, az ő életéről van szó, biztosan nem egyszerű így lezárnia egy kapcsolatot. Ő is irgathatna ide, hogy amíg neki valódi problémái vannak, te, mint legjobb barátnője meg önérzeteskedsz csak, hogy miért nem foglalkozik Veled többet.

2011. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem igénylek partit. Csak egy ölelésre vágytam volna még utoljára, mert ki tudja mikor tudunk találkozni legközelebb. De lehet igazad van és önző vagyok, hogy ezen kiakadtam. Valószínűleg túlreagáltam.... :/
2011. okt. 10. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Éppen egy rossz kapcsolatból készül kilépni, feladni az eddigi életét, gondolom, tele van ideggel, ráadásul készülődik a költözéshez. Lehet, hogy most semmi kedve beszélgetni még a barátokkal sem.

Majd ha túl lesz rajta, esetleg meglátogatod. De ha igazi barát vagy, megérted, hogy ilyen nehéz helyzetben nem te vagy a legfontosabb, hanem, hogy végre befejezhesse a költözést.

2011. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tetro ***** válasza:
önző vagy. kisebb gondja is nagyobb annál most, hogy téged ölelgessen, te meg ilyeneken nyavalyog. hova költözik amúgy haza? medellínbe?
2011. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem majd elfog tőled búcsúzni bár minek gondolom nem lakik olyan messze, és neten keresztül úgy is fogtok dumálni legfeljebb keveset találkoztok. Most ne ezen rágódj inkább hanem segíts költözni neki például.
2011. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!