Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az állatkísérletek ellen...

Az állatkísérletek ellen tüntető állatvédők mivel helyettesítenék az állatkísérleteket? Ezentúl mindent egyből embereken próbáljanak ki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Én simán helyettesíteném :P
2010. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tehát az állatkísérlet az fúj-fúj, de az emberkísérlet az rendben? Miért?
2010. szept. 12. 12:06
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert úgy gondolják, hogy az emberek majd jelentkezni fognak kísérleti alanynak. Csak akkor lesznek meglőve, ha kiderül, hogy senki nem szeretné, hogy egy új vegyületet rajta próbáljanak ki... :S
2010. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Már kifejlesztettek valami mesterséges bőrt, régen ez nyilván nem volt, amit lehet, azt lehetne ilyenen is végezni. Nem vagyok teljesen a kísérletek ellen, mert főképp "erre a célra tenyésztett" állatokon kísérleteznek, és mindenre nincs még alternatíva, amint lesz, remélhetőleg eltűnnek az élő állatok is.
2010. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Én a börtöntöltelékeket használnám kísérleti alanyoknak, emberi jogok meg nem érdekelnek egy bűnöző esetén.
2010. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a börtönössel. Főleg az olyanokon kísérletezhetnének, akik emberek öltek/nőket erőszakoltak/gyermekeket bántottak.
2010. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Én is a börtöntöltelékekre gondoltam! Ugyanis egy állat nem tehet semmiről. Ha öl, azt azért teszi, mert fenn kell tartania magát, az állat ártatlan, de az ember undorító dolgokat csinál, csak saját szórakoztatására. Gondolok most olyanokra, akik kisgyerekeket ölnek/kínoznak meg csak, mert nekik ez a szórakozás.
2010. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
A börtöntöltelékekkel csak egy baj van, túl egyedi a szervezetük, és nem tudnának rajtuk minden mellékhatást leellenőrizni.
2010. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
én az állatvédőkön tesztelném az új dolgokat.
2010. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A mesterséges bőr csak az első lépés, ez irányba kellene elmennie a tudománynak. Az állatok nem megbízhatóak kísérletezés céljából, mindegyiknek más az ingerküszöbe, és ha azt nézzük hogy az esetek 10%-a csak a gyógyászati célú kísérlet, a többi pedig kozmetikai szerek, vegyszerek, élelmiszerek és hadászati célúak, leszűrhető, hogy a az állatkísérletek 90%-ára semmi szükség, mivel ezeket a termékeket növényi alapanyagból, természetes módon is előlehet állítani, és a tesztelésük sem jár fájdalommal. Természetesen az egereket és patkányokat, sőt kutyákat és macskákat is erre tenyésztettek ki, de a csimpánzok és más majmok feszélyeztetettek, de egyik állat se szenvedjen azért, hogy nekünk dúsak legyenek a szempilláink, vagy illatos az öblítőnk.
2010. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!