Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érhet-e hátrányos megkülönbözt...

Érhet-e hátrányos megkülönböztetés valakit Magyarországon, tanárként, ha felvállaltan leszbikus párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
Felvállaltan alatt azt értem, amit heteroszexuális emberek esetében is kell érteni.

2022. márc. 15. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%

Kiröhögnének a gyerekek és kapnád a dedós ajánlatokat tőlük.

Egyébként nem értem, hogy miért kell kitenni a kirakatba bármit. Én hetero vagyok, de semmilyen képet nem rakok fel a férjemről. Akár leszbi is lehetnék, mert a profilomból semmi sem derül ki. Ja ha leszbi lennék, akkor sem raknék ki, és nem kötném senki orrára, hogy kivel kefélek, főleg mivel semmi közük hozzá. Egy nő könnyebben le tudja tagadni, hogy leszbi, egy pasin egyértelműen látszik, ha búza.

2022. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Bárkit bármilyenként bármi érhet.
2022. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan kolléganőm akiről csak akkor tudtam meg, hogy évek óta leszbikus kapcsolatban él, mikor elhívtam randizni. Mindig páromként hivatkozott a barátnőjére. És annyira nem is ment bele a magánéletébe soha. De nem direkt titkolózott. Szóval szerintem görcsös titkolózás nélkül is kihozható ez jól.
2022. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
magyarországon, sajnos igen.
2022. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fárasztó96 ***** válasza:
0%
Élhetsz bárhogy, de ne hirdesd! Én biszexként lehet, hogy elnézö vagyok, de a Bélus anyukája, akit más, szigorúbb vallásban neveltek fel, az megbotránkozik, hogy az ő gyerekét homokos ne nevelje. Biztos ismerek leszbikus vagy homoszexuális embert, de jól takarják, mert nem tudok róla.
2022. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!