Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A covid 19 indokolja az...

A covid 19 indokolja az oltottak és oltatlanok megkülönböztetését?

Figyelt kérdés
Illetve nem e a túlreagálásank köszönhetőek a szezonális többlethalálozások? Józan paraszti ésszel is olyan különféle kontraproduduktív intézkedések születtek, hogy nocsak. Aztán a média félelemkeltő hisztériahullámairól nem is beszélve. Az ilyen a Dr. Falus Ferenc féle kétségbeesett nyöszörgők még adták is alájuk a lovat. Ez minden, csak nem helyes orvosi magatartás. Emlékszem még erre az úgynevezett, egykori tisztifőorvosra, aki H1N1 idején 60%-ot be akart oltani a semmire.

2022. jan. 1. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Igen, túl sok a halott, és az élőket is kínozza a poszt-COVID.
2022. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1#

Ez az úgynevezett "poszt" jelző, a sok közül az egyik, ami furcsa nekem ezzel az egész jelenséggel kapcsolatban.

2022. jan. 1. 21:41
 3/5 Sulek Péter ***** válasza:
77%
Szerintem nem indokolja
2022. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Minden hasznos politikailag, ami a társadalom feldarabolásához vezet, mert akkor a zavarosban jobban lehet halászni.
2022. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tom, józan paraszti ésszel csak a tüneteket megnézve van különbség, mi épp karanténban, nálunk nekem 3, a páromnak csak 2 vakcinája van, és egyértelműen nagyságrendekkel rosszabbul van mint én.
2022. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!