Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pikkelhet rám az egyik tanárom...

Pikkelhet rám az egyik tanárom emiatt? Bőv. Lentebb

Figyelt kérdés

1 hete van orrpiercingem és leoltott a tanárnő akivel 5órát vagyunk 1 nap, h ha ő lenne az osztályfőnököm tuti h kivetetné. Hozzátette nem örül neki, de nem fog cirkuszolni viszont ha oszt. főnök szólna érte, h vegyem ki akk ő is erősködne. De ő csak annyit mondott rá h meg vagyok őrülve? utána elment.

Lesz ebből hátrányom az év elkövetkezendő részében? Oszt. főnök csak ostályfőnökit tanít, de őt nem igen érdekli max nem fog annyit rám nézni. Viszont a tanár akivel ien sokat vagyunk szívathat-e majd?

18/F


2010. szept. 13. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha többször is felhozza ezt, és a fentihez hasonlóan erőszakosan, akkor órán kívül megmondhatod neki, hogy ez most már el van döntve, és neked nem esik jól, hogy ő ezt így kommentálja. Röviden beszéld meg vele, akár még elnézést is kérhetsz tőle, amiért a mai divat nem egyezik az ő ízlésével, hátha megérti, hogy ez egy ékszer, nem pedig valami vandál hülyeség.

Nekem is volt gimiben orrpiercingem, de engem a saját osztálytársaim szívattak, nem is a tanárok. Drukkolok neked :) 22L

2010. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem h a mai esettel annyiba maradt az egész. :)
2010. szept. 13. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nem. Gyakorlatilag igen, de te ismered hogy milyen természetű, honnan találhatnánk itt ki?

Annyi tippem van, hogy ha már így hangoztatta a véleményét, akkor esetleg ha alkalma lesz beszólni, talán be is szól, az orrpirszing témát használva, pl elfelejtetted házit megcsinálni "bezzeg az orrpirszinget nem felejtetted..." blabla, tehát érted... de ha jó tanuló vagy és szorgalmas, nincs veled baj, nincs rá mód se hogy szívasson.

2010. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Felelni szoktunk csak, viszont elvárja h készüljön mindenki arra.

Nem balhés csak szól utána elfelejti, inkább attól tartok h meghúzna év végén v ienek :/

2010. szept. 13. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nálunk már alapból nem engednek semmiféle piercinget. Bár nekem nem is kellene, de van aki azért szeretne. Csak vannak a régimódi befásult tanárok, meg egyes iskolákban ezt tiltják.

Hát szerintem ha nagyon sokat szivat, akkor vedd ki vagy valami, mert sosem tudhatod milyen váratlan események érhetnek emiatt. Bár már 18 éves vagy, gondolom nemsokára befejezed a sulit, szóval éppen kibírhatod. :)

2010. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!