Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lesz most (bővebben lentebb...

Mi lesz most (bővebben lentebb! )?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm elköltözött Bp-re a nyáron. Eddig egy utcában laktam vele. Mindketten itt születtünk, és itt is éltünk, de ő elköltözött. Már rég beszéltünk telefonon. Csak az anyukája mobilján tudjuk elérni. Hiányzik, hiszen sok kalandot éltünk át együtt, sokszor vesztünk össze, de a végén mindig kibékültünk. Búcsúajándékot is hozott, egy játék pónit is, amit örökre meg fogok tartani. A póni illata, szaga, emlékeztet rá.

Új suliba jöttem az idén, oda, ahová ő járt eddig. Ott van egy új barátnőm, de neki meghalt az apukája és a legjobb barátnője is, idén 2011-ben. És mondta két lányról az osztályban, hogy csak ők feledtetik el vele az apukáját. Ezek szerint ő már sose fog a legjobb barátnőjének tartani? Vagy mit tegyek?

És nagyon hiányzik az is, aki elköltözött. Őt én sem tudom elfelejteni.

Az osztálytársam és én is úgymond elveszítettük a legjobb barátnőinket. És hát... Az osztályban igazából ő a barátnőm. De most mi legyen?

Hiányzik a régi barátnőm is... De tudom, hogy "új életet" kell kezdenem, de valahogy nem tudom elfelejteni őt.

Segítsetek!

11/L


2011. szept. 23. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia picilány!

Ha az új barátnőd barátnője akarsz lenni akkor (meg fogsz halni)na jó bocsi ez asszem rossz poén volt....

A lényeg ,hogy 11 éves vagy még rengeteg időd van és rengeteg új emberre fogsz megismerkedni!!!A nagyja jön megy majd az életedben ,de lesznek akik majd maradnak...A régi barátnőd hiányzik akkor miért nem írsz neki rendes hagyományos levelet és talán meg is tudnátok dumálni hogy félévente vagy évente találkozzatok...

Ui:ne várd el mindenkitől,hogy te legyél a legjobb barátja!!!Hidd el ez nem lenne olyan jó...

Ne csüggedj majd lesz jobb is!

Sok sikert a továbbiakban!

Szia!

Ui:Az elsővel meg ne foglalkozz ,mert egy picit tahó!!!

2011. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ :)))
2011. okt. 1. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!