Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy olyan közösségbe kerültem...

Egy olyan közösségbe kerültem ahol nagyon összeszokottak az emberek és nemtudok beilleszkedni. Tudtok adni tanácsokat hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

Táncos közösségről van szó. 15-18 éves korosztályban.

Már elég régóta ismerem őket csak eddig nem egy csoportba jártunk.



2022. márc. 28. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Szia, néhány jó tanács:


1. Gondold át, mi a legfontosabb neked:

az, hogy befogadjanak olyanok, akiknek megkérdőjelezhető az értékrendjük, vagy az, hogy hű maradj önmagadhoz?

2.Szerezz jó hírnevet, és ne szégyelld, hogy ki vagy.

3. Ne változtatgasd a színedet egy kaméleonhoz hasonlóan, hogy a környezetedbe olvadj.

4. Kerüld azokat, akiknek a beszéde és a viselkedése túl laza a te értékrendedhez.

Nem mindig baj, ha erőfeszítést teszel, hogy valamennyire beilleszkedj. De sose tedd ezt olyan áron, hogy szembemész azzal, amiről tudod, hogy helyes.


Nem magamtól vagyok ilyen okos, ezek régi bölcsességek egy régi és bölcs könyvből.

A teljes cikket itt olvashatod:

[link]

2022. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot!! :)
2022. ápr. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!