Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kanada, Ausztrália vagy...

Kanada, Ausztrália vagy Új-Zéland?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki megveszik a kis garzonlakásomat, én pedig az ebből kapott pénzből mindenképp elmegyek itthonról. Mindhárom országban kezdetben tanulóvízummal tanulnék kint kétkezi szakmát aztán úgy lépegetnék feljebb.


Kanada a világ legjobb helye és mindig is vonzott de hideg, Ausztrália és Új-Zéland fantasztikus országok kiváló időjárással de egy napot ül az ember repülőn ha nem a kontinensen belül utazik... Úgyhogy nehéz helyzetben vagyok, mert ha már elmegyek innen mindenképpen egy olyan új hazát választanék, ami számomra minden szempontból megfelelne és már nincs is sok időm dönteni, mert heteken belül elkezdeném tervezni a kiköltözést és nyáron dobbantanék is. :)


EU-s országok nem érdekelnek, szóval kérlek ne ajánlgassátok. Nagyon szeretem és tisztelem az európai kultúrát, de nem ezen a kontinensen szeretnék élni. Hanem a három ország valamelyikében. :)


Szavazhattok is illetve kérlek írjatok válaszokat is indoklással. Olyanok válaszát nagy szeretettel várom, akik a három ország valamelyikében élnek.



2022. ápr. 14. 01:15
1 2
 11/15 NTBS ***** válasza:
72%
Új-Zéland.
2022. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hol tart a terved?
2022. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést, október 5.-én landolok Sydney-ben tanulóvízummal. :)
2022. jún. 29. 21:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mit fogsz tanulni? (Ez a subclass 500-as tanulóvízum, igaz?)
2022. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szakmát fogok, nem egyetemen, és igen ezzel a vízummal. :-)


Ha bármi egyéb kérdésed van, nyugodtan írj privátot. :-)

2022. jún. 30. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!