Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van sokakban ellenszenv...

Miért van sokakban ellenszenv az angolok iránt? Ez még a gyarmati korból eredhet?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 03:44
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Maximum azokban, akik benyalták az orosz háborús propagandát, aminek az egyik fő eleme, hogy a nyugat, főleg az angolszász kultúra ilyen: RÓSZ, az orosz kultúra meg ilyen: LYÓ, és a háborús borzalmak hírére zsigerből visszavágnak, hogy mozsmééé? a gyurcsá... vagyisizeéééé.... a gyarmatosítók jobbak vóóótak??


Különben nem tudom értelmezni, hogy mire gondolsz. Sose találkoztam olyannal, akiben konkrétan ellenszenv lenne az angolok (vagy ami azt illeti, bármelyik nép mint olyan) iránt.

2022. jún. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Még senkitől se hallottam, hogy utálná az angolokat. De ha annyira érdekel:


[link]

2022. jún. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Van egyfajta brit arrogancia, ami sokaknak ellenszenves lehet, de szerintem már kiveszőben lehet. És igen, sokáig ők voltak a világ közepe, akik hittek a saját felsőbbrendőségükben és abban, hogy uralkodni születtek a világ elmaradott részei fölött.
2022. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hollófernyiges ***** válasza:
36%
Kár válaszolni neki, ez az angolgyűlölős troll.
2022. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
A hírhedt angol turistamorál miatt.
2022. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
Az angol egy tróger népség, azért.
2022. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ellen a sznob, álszent, karót nyelt, rasszista, ki ha nem én? réteg ellen van csak kifogásom, ami szerencsére már kihalóban van jó ideje, és korábban sem jellemezte a teljes angolságot.
2022. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!