Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismrtek bárkit személyesen az...

Ismrtek bárkit személyesen az excsajok.huról?

Figyelt kérdés
Ki milyen sztorikat hallott már? Én ismerek egy lányt, de arról aztán kiderült, hogy a meztelen képei kamuk. Kár :D
2010. szept. 18. 22:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%

az az oldal undorító. felháborító. gusztustalan. a női nem lejáratása.


és azok a """férfiak"""" akik beküldik oda a volt barátnőjüket, akit régen elméletileg szerettek, csodálkoznak, hogy elhagyták őket?! az ilyenek meg is érdemlik.


ha elhagy a barátnőd az a megoldás, hogy nyilvánosan megszégyeníted?!

szomorú.

2010. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%

TELJES MÉRTÉKKEL EGYETÉRTEK AZ ELSŐ VÁLASZOLÓVAL!!!

pedig férfi vagyok..

2010. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

23:00


Igazából el tudok képzelni olyan csajt, aki simán megérdemelné, hogy néhány képe felkerüljön oda, csak az a baj, hogy az oldal üzemeltetői nem ellenőrzik le a beküldött történeteket, sőt azon is harsányan röhögnek, ha egy-egy sértett megpróbálja kimagyarázni magát...

2010. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%

Az első válaszoló vagyok!



Senki nem érdemli meg! Ez csak egy undorító, kétségbeesett +bosszú". Bele sem gondolnak, hogy ezzel mit okoznak az addig szeretett személynek...

2010. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 bumbi02 ***** válasza:
74%
kiváncsi lennék a beküldökre is... és hogy pl mér szakitottak.. genny emberek genny oldala...
2010. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
32%
nőként értek egyet az oldallal. aki oda kikerül (mármint aki megérdemli) az nem képviseli a női nemet, és teljes joggal érdemli meg hogy szánalmas legyen.
2010. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
75%
szerintem meg te nem érdemled meg, hogy nő legyél...
2010. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
És meg vannak lepődve a srácok, hogy nem vagyok hajlandó semmi nemű erotikus fotót küldeni a páromnak, avagy hagyni hogy készítsen rólam... Vajon miért? És én még jól járok, ha csak itt végzi a fotóm, nem én végzem koporsóban... Megvannak hülyülve az emberek komolyan! Undorítónak tartom ezt az egészet. Ezek a lányok nem azért kerültek erre az oldalra valószínűleg, mert annyira szeretik mutogatni magukat. Valamikor megbíztak egy srácban, rábízták ezeket a képeket, akik most a szakítás hevében ezzel állnak bosszút. Felháborító, lealacsonyító, és mérhetetlenül undorító dolognak tartom ezt bármi is legyen a szakítás oka!
2010. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
17%
persze hogy ismerek. é nküldtem be öket.ne értsetek félre,nem az exbarátnöim.a barátaim exbarátnöi. szerintem ez a gusztustalan hogy nekem odaadják a képet én meg felteszem.csúúnya vagyok
2010. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
így van !!!
2010. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!