Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van tele a magyar...

Miért van tele a magyar társadalom gyűlölettel?

Figyelt kérdés
A kérdésemet a Magyarország-Anglia mérkőzésen történtek miatt teszem fel. Miért jutottunk el odáig, hogy magyar gyerekek azt sem tudják, hogy miért, de fütyülik, fújojják az angol válogatottat, miközben ők a rasszizmus ellen tiltakozva térdepelnek? Hogy jutottunk el odáig, hogy a szülők primitívségükkel, gyűlölködésükkel, rasszizmusukkal megfertőzték saját gyermekeiket is? Felelős lehet-e ebben a társadalmi kérdésben a kormány, amely már több mint egy évtizede kormányoz? Tesz-e valamit a kormány vagy a szülő a gyűlölködés ellen vagy inkább erősíti a folyamatot illetve az elszigetelődést Európától és más nemzetektől? Más is aggódik, hogy a saját gyermekére is átterjedhet ez a jelenség a máshogy gondolkodó, más felfogású emberekkel szemben?

2022. jún. 7. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9# nem érvelek semmi mellett, sem ellen. A fasisztázós kommented alapján kialakult rólad egy kép, emellett nem kell érvelni.


Egyébként bírom az ilyen fegyvertelen szellemi párbajozókat mint te. Kijelented, hogy valaki fasiszta, punktum. A többiek meg érveljenek, mert ha nem akkor jön a “nem is tudsz érvelni nyünyünyü”.


Nem egy úri dolog, de van akinél csak a tarkónvágás segít. 😉

2022. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10

Magát illiberálisnak valók kifejezetten fasiszták szoktak lenni. Ez egyedül rájuk jellemző, mivel a fasizmus az, ami rendszerint magát valami ellen határozta meg.

Így amikor Orbán beemelte az illiberálist, az azt jelentette, hogy "mától vállaltan fasiszták vagyunk".


Persze 8 általánossal elhiszem, hogy ezt nem tudod felfogni.


#11

Uhh, látom nem sikerült felfogni, mindegy, nem lep meg, akkor lefordítom neked.


"nem érvelek semmi mellett, sem ellen"

Igen, értelmes emberek érvelnek, a nem értelmesek pedig azt csinálják, ami te.


"A fasisztázós kommented alapján kialakult rólad egy kép, emellett nem kell érvelni."

Te azzal, hogy Orbánt idézek, azzal rólam alakul ki kép. :DDDD

Áh, határtalan tudásod van. :DDD


"Kijelented, hogy valaki fasiszta, punktum"

Nem, Orbán jelentette ki, én ráhivatkoztam.

És igen, amikor én valakire hivatkozom, hogy magáról, magukról, a pártjukról állít valamit, te pedig mint egy 5 éves azt mondod, hogy "nem, mert csak", akkor igen, neked kell érvelni.


"A többiek meg érveljenek"

Igen, mivel én érveltem mellette, így neked kell.

Egyébként a fasizmus wikipédia szócikk is engem igazol, szóval itt tényleg neked kellene érvelned.


"Nem egy úri dolog, de van akinél csak a tarkónvágás segít"

Hát, akkor téged még nem vágtak tarkón ezek szerint.

Vagy ha igen, akkor nem segített, szóval el is felejtheted. :)

2022. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A gyerekek ezt látják a felnőttektől. A felnőttek ezt látják a kormánytól.
2022. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

“ Nem, Orbán jelentette ki, én ráhivatkoztam.”


Hivatkozás pontos forrásmegjelzéssel történik, de tegyük fel, hiszek neked.


“ te pedig mint egy 5 éves azt mondod, hogy "nem, mert csak", akkor igen, neked kell érvelni.”


Tudnád idézni, hol állítottam hogy “nem”? Sehol. Esetleg keversz másik hozzászólóval. Persze ahhoz is kell egyfajta szint, hogy a pipákat meg tudjuk számolni.


Teljesen mást viszont állítottam, amit nem cáfoltál, tehát igaz. :)


“ Hát, akkor téged még nem vágtak tarkón ezek szerint.”


Igazad van, én is liberálisnak születtem, iszonyú szemtelen gyerek voltam és tudtam provokálni, csak hát akkor nem találtam emberemre, később meg továbbtanultam.

2022. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha már ilyen szép ellenzéki szónoklatot írtál ide, igazán megnevezhetnéd magad és a pártot, amelyiket képviseled. Nincs azzal semmi baj, hogy valamilyen ideológiát követsz, de a magyar kövéleményről kinyilatkoztatásokat tenni, enyhén szólva hamis dolgokat sugallni és csúsztatni különösen név nélkül az nem tisztességes dolog.

2022. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Már most úgy látom, hogy az ellenzéki sajtóban több a gyűlölködés, mint a kormánypártiban. Korábban előbbit nem érzékeltem, illetve jogos felháborodásnak véltem. Mára nem.
2022. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!