Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tolerálják a tetovált, és...

Tolerálják a tetovált, és több ékszerrel rendelkező nem átlagos embereket az országban?

Figyelt kérdés

Munka terén érdekelne leginkább h van-e esély arra, h normális munkát találjon az illető? Vagy lemondhat a polgári állásokról?

19/F


2010. szept. 19. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
normalis munkahoz normalis kulso is kell. majd ha nem ugy nezel ki mint egy felrobbantott karacsonyfa, akkor lesz rendes munkad is. :) sok sikert !
2010. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ha el lehetne rejteni a tetkókat, akk nem tettem volna fel a kérdést. És nem azért csináltattam őket h rejtegessem.

Vkinek van erről élménye akár saját tapasztalatból v ismerős révén?

2010. szept. 19. 13:31
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Hát akkor ne rejtegesd, vállald fel. De azt is vállald fel hogy nincs munkád.
2010. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Még tanulok, de már azért foglalkoztat h mi lesz h lesz.
2010. szept. 19. 13:55
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem itt nem tolerálják, de itt semmit sem tolerálnak,ami átlagtól eltér. Van szakmád? Vagy minek tanulsz, milyen munkára gondoltál? Azért kérdem, mert a művészeti területeken több esélyed van munkát találni, mint mondjuk egy irodai állást.
2010. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szakmunkásként tanulok gépészeti szakon(gép forgácsolónak)

De nem akarok ebbe dolgozni mert olajos tróger munka. Elképzelésem nincsen a jövőt illetően.

2010. szept. 19. 14:09
 7/20 A kérdező kommentje:
Már 17 éves koromtól meg vannak... Sztem te sem tudtad h mit akarsz majd dolgozni ennyi idősen. úgy h maradj csendbe.
2010. szept. 19. 14:19
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami művészeti beállítottságod, próbálkozhatnál. Nekiállhatnál fotózást tanulni és mehetnél fotós segédnek. Ha sok tetkód van és érdekel a téma, akkor tetoválómesternek is tanulhatnál. Én azt mondom, suli után menj el valami okj-s művészeti képzésre. Nekem az az elképzelésem, hogy a testékszer és tetoválás is az önkifejezés egyik módja és ez azt jelenti, hogy kreatív vagy, ergo valami művészeti ágban megtalálhatod a célodat.
2010. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Akk mindenképp továbbtanulásra adom a fejem, viszont balkezes vagyok rajztehetségem szinte katasztrofális.
2010. szept. 19. 14:29
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként nem pont a rajzolás lehetne az, ami bejönne. Mondom, fotózás, iparművészeti ágak stb. Érekelne valami?
2010. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!