Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon jó zenéket írok,merre...

Nagyon jó zenéket írok,merre menjek tovább?

Figyelt kérdés

10 nagyon jó zeném van,amit 2 hét alatt írtam meg,igazi befutó lenne.

Hangom is van hozzá,de nem tudom merre induljak el,illetve hova kellene fordulni? Szép napot



2022. jún. 16. 11:36
 1/9 A kérdező kommentje:

Kicsit tudok zongorán játszani,de ez igen kevés. De minden,ritmus itt van a fejembe,tehát nincs bandám

Mennyit kereshetnek a kezdő zenészek? Pozitív negatív,minden jöhet.

2022. jún. 16. 11:41
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Az ikszfaktorba pont jó leszel a többi nagyképű majom közé.

Ki mondta amúgy, hogy jók a zenéid? Neves művészek, szakképzett ének- és zenetanárok?

2022. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lényegre kellene válaszolni. 😉

Aki segít,és befutó leszek, azzal felveszem későbbiekben a kapcsolatot ♥️.

2022. jún. 16. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Töltsd fel őket Youtube-ra és oszd meg zenés csoportokban!
2022. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Meg kéne látni a lényeget, cica.

Menj el tehetségkutatóba, leírtam. Azzal a legkönnyebb gyorsan ismertséget szerezni, már ha tényleg annnnnyira jó vagy (bár azt nem akarod elárulni, ki szerint).

2022. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Tehetségkutató, YouTube. Csak ismételni tudom az előttem lévőket, ezekkel a legkönnyebb ismertté válni. Esetleg Tiktok, Insta.
2022. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy olyan ember vagyok,aki igazán magába tud nézni,én ezzel nem érzem többnek magam másnál.

Mindig is érdekelt a zene,tehát állandóan zenézek.

25 + vagyok,és van némi élet tapasztalatom,tehát ne cicázz, köszönöm.

2022. jún. 16. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Te meg ne szmájlizgass, mint valami tini a tininek. Ezek alapján csak magad szerint vagy istenáldotta tehetség, mondjuk ezt már az elején is sejtettem.

Élettapasztalatom meg képzeld, nekem is van, a kommentelőknek is jó eséllyel, lehet, kétszer annyi idősek, mint te. Mondjuk évekkel túl a kamaszkoron ciki olyan stílusban írni, mint egy 14 éves és ez a hatalmas pofa is a semmire.

De továbbra is fenntartom, menj el tehetségkutatóba. Vannak nagyon színvonalasak is, pl a Virtuózok.

2022. jún. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Merre menjek tovább?


Kettes villamossal a kiserdőig és ott balra (Markos-Nádas)

Bár az sem rossz ötlet, hogy egyszerűen otthon maradsz a csodás zenéiddel együtt. :D

2022. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!