Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan ünneplitek/ünnepeltétek...

Hogyan ünneplitek/ünnepeltétek meg a sikeres érettségit?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%
#10: Azért ne csináljunk már úgy, mintha az érettségi akkori siker lenne, mint egy doktori védés és egy felsővezetői állás együttvéve. Mindenki tanköteles, és a többség eljut az érettségiig, sőt, még egy idomított csimpánz is megírja legalább hármasra mindennemű felkészülés nélkül. Kitűnő voltam, tovább is tanultam, de ez nekem semmit sem jelent, elvégre sosem az iskolába járás volt az életem értelme. Gyerekként a volt a dolgom, hogy tanuljak, hát tanultam.
2022. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11:

Abban igazad van, hogy az érettségi megléte nem egyenlő egy doktorival, viszont nagyon nem mindegy hogy milyen eredményt ér el a diák az adott tantárgyakból. Lehet egy közepes érettségit könnyű szerezni, de ha valaki olyan szakon akar továbbtanulni, ahol az állami ponthatár az egekben van (470-480 pont) és sikerül is elérnie azt a pontszámot, azt igenis meg kell ünnepelni, hiszen a diák megküzdött érte, egy gratulációt minimum megérdemel.


Természetesen mindenkinek magánügye hogy megünnepli-e az elért eredményét vagy sem. De ne alacsonyítsd le azokat a diákokat akik ezt teszik, csak mert "még egy beidomított csimpánz is képes rá".


Ui.: Csak 16 éves korodig vagy tanköteles, a törvény nem mondja ki hogy mindenkinek kötelező eljutnia az érettségiig. :)

2022. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Sehogy
2022. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Elmentünk kocsmázni, meg házibulit tartottunk, a tételeket meg égettük. :)
2022. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyanezek voltak😂
2022. júl. 15. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!