Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Avramlatosca szülei miböl élnek?

Avramlatosca szülei miböl élnek?

Figyelt kérdés
Avramlatosca

2022. aug. 4. 15:47
 1/8 anonim válasza:
100%

Az anyja nevelte fel, én úgy tudom, nagyon csórók voltak, nem volt meleg étel, avason éltek. Az apja teljesen leszarta egész gyerekkorában. Az elmúlt időszakban visszatancolt az apja felé és az anyjával teljesen elfordultak egymástól.


De azt is meg kell mondjam, hogy én hatalmasat csalódtam benne, ugyanis azt látom, hogy büdös neki a munka és csak a lehúzásra építi az életét. Ez az új vállalkozás is arról szólna, de szerintem tanulva a könyves átverésből, meg lopott is, szóval nagyon züllött viselkedésű, senki nem vesz tőle semmit ilyen pofátlan árakon. Én teljesen kiábrándítónak találom őt, végleg nem tudok már hinni neki.

2022. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Talán nincs önbizalma ės így próbál kitunni. Az elejėn szimpatikus, vicces volt. Rendkivul közönsėges, ahogyan viselkedik. Szánalmas a csaj. Szegėny kislanya. Mit fog ehhez az egészhez szolni, amikor felnött lesz? Vajon cigányok? Az Avramot is sajnalom picit, ha tėnyleg ilyen nehėz volt a gyerekkora, de ez akkor sem magyarázat a viselkedėsėre.
2022. aug. 4. 21:04
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem ő az egyik legnagyobb csalódásom a neten követett emberek közül. Mióta mindenkit csak le akar húzni pénzzel, már egyszerűen leomlott előttem a jó benyomás :( az, hogy boltból lopott mindennek a legalja és még van bőr a képén nem szégyellni magát :( az anyukája szerintem teljesen normális, egyszer volt vele videó, de valamiért levette, az apja na az nagyon gázos, alkoholista
2022. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
és milyen igazad van utolsó, kirobbant azóta hogy az anyját milliókkal megkárosította 🤣🤣🤣 nem győzöm olvasni a reditet, avramkutya szerint amihez ő nyúl minden arannyá válik , jahh nem eltűűnik 🤣🤣🤣 nagggyon elhitte a gettót soha nem vennék ilyen embertől semmit 🤣🤣🤣
2022. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ja és kiderült kemény 8 általánosa van 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vivien engem nem lopott meg. Olvassatok a Rediten, vagy kovessetek a youtubeon
2022. szept. 14. 00:23
 7/8 anonim válasza:
Valaki a Judit nevében írogat több kérdésnél is. 😧
2022. szept. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol lehet megtalálni Avram anyukájának videóit? Én sehol sem találom. :(
2023. febr. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!