Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem elérhető már avramla...

Miért nem elérhető már avramlatosca könyve?

Figyelt kérdés
Bocsi tudom, hogy sok az avramos kérdés és sokat végig is néztem de erre konkrétan nem találtam választ. Láttam többen írták, hogy betiltották. De ez most komoly? Ha igen akkor miért milyen szabályt szeghetett? Azt értem, hogy a nyomtatott verzió elfogyott de az fura, hogy az ebook is eltűnt amikor azt korlátlan mennyiségben lehetne árulni.

2022. ápr. 24. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Bár nem ismertem, de rákerestem és én úgy látom, hogy ez a "könyv" hivatalos értelemben sosem lehetett könyv. Kiadó és semmilyen komoly dolog nem állt mögötte. Valami otthoni nyomtatványt értékesíthetett. E-book sem valószínűsíthető, mert arra is vonatkoznak komoly szabályok. Biztos vagyok benne, hogy itt tartalmi problémák miatt szűnt meg. Egy dologban biztos lehetsz, azt a könyvet, amit vesznek, akárhányszor újranyomják. Nem akarom sértegetni a hölgyet, de nagyon három osztályos szakmunkás szintű a beszéde, viselkedése. 100% hogy hülyeségeket hordott össze és a megfelelő hatóságok leállították.
2022. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
csak egy tipp, de rendszeresen lopott dolgokat, volt amivel dicsekedett is (energia italos sztori), szóval simán lehet hogy plagizált és a szöveget is elcsórta 😃
2022. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!