Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avramlatosca tényleg visszaköl...

Avramlatosca tényleg visszaköltözik Magyarországra?

Figyelt kérdés
Most hogy terhes a masodikkal és a magyar vállalkozása is elindult több helyen is olvastam ezt. De ő hirdette, hogy soha de soha nem költözne haza. Most akkor mégis?

2022. aug. 4. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy terhes? 😦 Ezen most meglepődtem! 😳
2022. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy nemrégi live fenn neki instan, bal oldalon ott a háttérben az ultrahang fotó. A legutolsó Youtube videóban jobb oldalon a pulton. Kék köröm, M feliratú nyaklánc (már a Paloma is Manolo lett volna )és nagy a hasa. Mondjuk előtte is nagy volt, de nagyon feltűnően dugja a hasát.
2022. aug. 5. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem semmi. Amúgy csoda, hogy van követője, azok alapján, amiket olvasni róla. A lopásos ügy, meg a táskabiznisz...
2022. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én a lopásos dologról annó lemaradtam. Altattam a babám, amikor láttam a rekeszes sztorit, de a hangot nem hallottam és utána nagyon gyorsan levette. Akkor nagyon sokan kikövették, volt neki 120 ezer követője is. Szerintem egyre csak fogyni fog neki . Sajnos kimutatta a foga fehérjét, hogy valójában mi is lakozik belül. Nem tudom ez a vállalkozás kit céloz meg, de akiket én sejtem, azok nem fogják az alis bizsut 5x-20x áron megvenni. Láttam olyan oldalakat, ahol feltették, hogy 1500 forint az alin a pillangós és cadillaces nagy, ocsmány fülbevaló. Rossz nézni, ahogy nyújtja le a fülét és kétszer olyan hosszú tőle. Az igazi arany, az valami, meg is veszik a tehetősebbek, de az nem húzza le a fület a földig. A könyv is már nagyon szélhámos szagú volt. Ott szerintem biztos volt konkrét ok, amiért bebukott vele.
2022. aug. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!