Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csodálkoznak, hogy ennyi...

Csodálkoznak, hogy ennyi fiatal ilyen ebbe a mai világban?

Figyelt kérdés

Előszőr is..Sokszor olvastam, hogy mennyire káros a facebook- függőséget okoz,alvatlanságot, van aki öngyilkos lett a facebook miatt, lusták-elhíznak mert állandóan a gép előtt ülnek, semmi más nem köti le a figyelmüket csak a facebook meg az internet...

Na most, ha ennyire nagy a probléma, akkor miért nem tesznek ellene? Pl, hogy beszűntetik az ilyen közösségi oldalakat? Na meg ott vannak azok a tinirib@ncok is, akik meztelen fotókat raknak fel magukról. Még is hova lehet felrakni? Myvip, iwiw, facebook.

Ha ennyire látják a problémát miértjét, és súlyát, akkor az "okosok" miért nem szüntetik meg az efféle közösségi oldalakat? Már is pár problémával kevesebb lenne.

Vagy csak én hordok össze hülyeségeket?

Mert gondolom nem lenne megoldhatatlan ez, csak hát a pénz az nagy úr.-.-"

Akkor meg ne csodálkozzanak, hogy a mai fiatalság így elbutul , és ne panaszkodjanak, hogy ilyenek a mai fiatalok. Lehetne tenni ellene, de az emberi butaság az határtalan.

És én sem vagyok túl öreg, 18 éves vagyok.


Ti mit gondoltok erről??


2010. szept. 24. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
amíg démokácijában élünk, nm lehet, sajna
2010. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy igazad van és meg is válaszoltad a kérdésed.

Nem az a cél, hogy ezeket megszüntessék. Egy számít a pénz és a butítás. Akik ezen cél katonái sokszor nem is tudnak róla...ez már végképp veszélyes!

2010. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Megválaszoltam,

de én a Ti véleményetekre vagyok kíváncsi

2010. szept. 24. 14:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve rossz az egész felvetés és a megközelítés is. NEM a Facebook, a net és a közösségi oldalak a hibásak, hanem a hülye emberek, akik nem tudják helyükön kezelni őket.


Az _emberi hülyeség_ az, amit be kéne tiltani és fel kéne számolni.

2010. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

De nem érted?Ha nem lenne f@szbook meg ehhez hasonló oldalak, akkor nem lehetne még fokozni az emberi hülyeségeket, és nem lenne ennyi tini akik így függnek a közöséggi oldalaktól...

Akkor is lenne emberi butaság tudom, meg aki net függő,

de a legtöbb probléma ezekhez kapcsolódik.

2010. szept. 24. 14:22
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, kérdező, de ezek szerint neked is van még mit políroznod a felfogásodon, ha ilyen egyszerű dolgokat nem látsz át. A Facebook meg az ehhez hasonlók csak csepp a tengerben. Ha azok nem lennének, még mindig ott lenne az egész net. Ha net sem lenne, ott lenne a tévé. Ha tévé se lenne, ott lenne a rádió. Ha rádió se lenne, ott lennének az újságok. Ha újságok se lennének, akkor a pletykák vennék át a hatalmat, meg persze az egyházi szónokok. TÖKMINDEGY, mit csinálsz, MINDIG LESZNEK NÉPBUTÍTÓK, és MINDIG MEG FOGJÁK TALÁLNI MAGUKNAK ESZKÖZÖKET. Éppen ezért az egyetlen lehetséges védekezési mód ellenük az, ha eleve értelmes, intelligens és gondolkodó embereket nevelünk, akik felismerik a népbutítást, ha látják, és tudják, hogyan kell kezelni/kikerülni/felszámolni. Ennyi.


Minden probléma erre megy vissza. Aki tisztában van önmagával és a dolgokkal, az semmitől se válik függővé - alkoholtól meg cigitől se. Aki meg nincs tisztában, az így is, úgy is romlásba fogja vinni magát - vagy hagyni, hogy odasodródjon.

2010. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azokat direkt nem írtam oda, amit felsoroltál. De a többit is látom igen, hogy nem csak a közösségi oldalakkal van baj.
2010. szept. 24. 14:29
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

14:28

Nagyon tetszett amit írtál, én is így gondolom! Olyan jó ilyet olvasni.

2010. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"nem csak a közösségi oldalakkal van baj."


Fentebb mégis ezt állítottad... :)

2010. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14:31, örvendek. :)
2010. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!