Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiatal fiúk miért csodálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal fiúk miért csodálkoznak h nincs barátnőjük ha ilyenek?

Figyelt kérdés
Arról van szó h nem lépnek/kezdeményeznek normálisan egy lány felé.Tinikről van szó!Vagy nem is lép amit még meg lehet érteni v bunkózik vagy írtó hülye szövege van.Nem mindegik csak sokuk.A másik meg h miért én vagyok a gonosz ha undorítóan bunkó velem egy fiú mert nem nagyon fogadott akkor be az osztályközösség pedig semmi rosszat nem tettem kedves voltam és visszautasítottam.Miért hiszik azt sokan a fiúk h lehetnek szerintük poénból meg felvágásból bunkók egy normális lánnyal úgy h következménye sincs meg a lányok bocsássanak meg mert ők nyomorékok(felvágásból bunkók)?!Ezt én nem vágom lehet van olyan lány aki erre bukik meg elviseli de hogy én nem az biztos velem ha bunkó valaki nem tolerálom és kész és megérdemli a visszautasítást egye meg amit főzött.Ezek után ne én legyek már a gonosz ha ő felvágásból bunkó miközben normális oka nincs rá akkor ilyen tapló kerüljön el messzire engem!A szivatás is egy baromság kár h csak én gondolom így eg a hozzám hasollók mire jó az?
2011. jún. 19. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyire viszket?
2011. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
neked mi bajod is van?
2011. jún. 19. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
F@szomért kell regényt írni:S
2011. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 roxor3 válasza:

ennek a kérdésnek se értem a lényegét

mert 10-szer leirtad ugyanazt 10 mondatban.(bocsi nemszámoltam meg csak annyira tippeltem)

14F

2011. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nincs...sz*pd le..talán feloldódik picit;)
2011. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Amiket te leírtál, azok senkit nem gátolnak meg abban, h bnője legyen. Ellenben ha csúnya egy fiú, akkor kár is próbálkoznia bárkinél.
2011. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megtanulsz helyesen írni, és talán bővíted a szókincsed, ki.b..asz jó érvelést fogsz érettségin írni.
2011. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kérdésnek az lenne az érteme h ha felvágásból bunkó egy fiú egy lánnyal miért gondolja h utána nem lesz olyan következménye h a lány nem jár vele.ÉS ez esetben miért a lány a gonosz nem volt jogos a dolog!?
2011. jún. 19. 18:30
 9/10 A kérdező kommentje:
utcsó na az jó lenne de addig még két évem van.
2011. jún. 19. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert az, aki oda mer menni a másikhoz általában extrovertált, és ez utóbbihoz hozzátartozik az is, hogy hajlamos bunkón viselkedni. Mivel van elég barátja / lehetséges párja, nem gond neki, hogy egynek ez nem jön be, mert van egy rakat másik, akinek viszont igen.


Ha azt akarod, hogy kedves legyen veled, és odafigyeljen az érzéseidre, akkor keress introvertált személyeket. Azoktól viszont nem várhatod el, hogy menjenek oda hozzád.

2011. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!