Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért ilyenek a menők?

Mért ilyenek a menők?

Figyelt kérdés

11-es lány vagyok. Az osztályomban nem tartozom se a menők, se a lúzerek közé.


Nem járok bulizni, nem cigizek, nem iszom, nem fekszem le valakivel 2 nappal azután, hogy megismerkedtünk, így érthető, mért nem vagyok nagyon népszerű. Persze én is kapok egy-egy beszólást a menőktől, de mivel egymást sem kímélik, nem veszem fel.

Ami leginkább zavar az az, hogy az egész osztály előtt nagyon játssza az agyát minden nagymenő, de ha pl. kettesben maradok velük, nagyon jól és értelmesen el tudunk beszélgetni, legyen az akár lány, akár fiú. Persze amint visszatér a nézőközönség, megint menőnek érzik magukat...


Komolyan, ha nem tapasztaltam volna, hogy külön-külön normálisak, azt mondanám rájuk, hogy fabatkát sem érnek, de így, hogy valamelyest elbeszélgettem velük, ezt nem állíthatom, mert nem lenne igaz.


Mért kell ez az egész színjáték?


2010. okt. 1. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Okos ember is hülyéskedhet, főleg tömegben.
2010. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés.

Talán azért megy ez a színjáték, mert ők úgy érzik jól magukat a közösségben ha feltűnést tudnak kelteni. Számukra ez jelenti a közösségbe való beilleszkedést.

De az lenne a jó, ha legközelebb beszélsz az ilyen menőzőssel kettesben, akkor megkérdeznéd tőle, hogy mire jó ez a színjáték. :)

2010. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Igen, ez jó ötlet. Beszélgess vele erről négyszemközt. Én is megpróbáltam ezt nemrég, igaz elsőre nem sikerült, de végül csak beadta a derekát :) És láss csodát most már velem lóg szünetekbe, órán mellém ül stb... Jóba lettünk.

18/F

2010. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szerintem ők nem fogják fel, hogy teljesen mások tudnak lenni attól függően, hogy épp mindenki ott van-e, vagy csak én.

kedves első: ez már bőven több, mint hülyéskedés.

amikor ebbe a suliba jöttem, ők már 1 éve egy osztályt alkottak, így rögtön mély vízbe dobtak, nem volt gólyatábor, meg ilyenek, ahol összerázódhattunk volna. lényeg a lényeg: első 1 évben tiszta lelki roncs voltam a beszólogatások miatt, azt hittem, én semmit sem érek, stb. olyan szintű kisebbségi komplexusom volt, hogy az valami hihetetlen, utáltam a világot, őket, amiért nem hagynak békén, és magamat, amiért lúzernek éreztem magam. aztán rájöttem, hogy ezek a beszólások nem ellenem irányulnak, egymást is oltják elég rendesen :)

szóval ez nem csupán hülyéskedés, mert van egy csaj, akit viszont tényleg cikiznek...

2010. okt. 1. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy srácot. Az egész iskola oda meg vissza volt érte. És egyszer elbeszélgettem vele. Hát az, amit kifelé mutat...és az amit nekem mutatott miközben beszéltünk, 2 teljesen különböző ember. Annyira más és hatalmas szive van. *.*
2010. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez az... mért kell 2 embernek mutatniuk magukat? :O

ez nekem örök rejtély marad... :P

2010. okt. 6. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok akik álcát vesznek fel,hogy megvédjék a belsõ énüket a külvilágtól. Õk jól tudják, hogy nem tökéletesek, de azzal akarnak kompenzálni hogy annak mutatják magukat. Félnek, hogy ha átlagosan viselkednének az emberek észrevennék a hibáikat és rájukszállnának.. van benne valami nem?

15/L

2012. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!