Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Több mint a fél osztály utál,...

Több mint a fél osztály utál, mert én nem vagyok "Hitler mániás". Mit tegyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

És nem mondom el minden szünet minden percében, hogy "sok a cigány kevés a náci, gyere vissza Hitler bácsi".Ezenkívül, én nem úgy köszönök az osztálytársaimnak, hogy "Heil!".Nem rajzolok minden könyvemre, füzetemre horogkeresztet, és nem is ordibálok értelmetlen német szövegeket, hogy "Sieg Heil", és a többi..EZ az osztályban, már elvárás, hogy szeresd Hitlert, mert nem vagy senki ha nem.A középiskolában érettségizők ajándékba a "Mein Kampf"-ot kapták.Más részt meg feltartott kézzel járkálnak o.O Az a bizonyos karlendítés, amivel Hitlert köszöntötték.Én meg nem szeretem Hitlert, de nem is vagyok nagy Hitler ellenes, de mégis rengetegen utálnak ezért:( Ja és ezek a gyerekek az osztályban mind nácik..A kisebbségek elleni gyűlölet annyira jellemző rájuk.Egyébként most mi ez a "divat"?Most komolyan divat isteníteni Hitlert?Mert ez eddig nem volt divat.Vagy de?Nektek erről a "divatról" mi a véleményetek?Amúgy szerintetek mit tudnék tenni?:(

Előre is köszi a válaszokat.



2011. nov. 15. 19:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
egyébként 16/l
2011. nov. 15. 20:07
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hová jársz te iskolába?
2011. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
szerintem nem az a lényeg hogy hova, hanem hogy milyen gyerekek járnak oda.Egyébként jó a suli, csak az osztályom sz*r:S és ami a legjobb, hogy csak az én osztályomban vannak ilyenek:S:S:(
2011. nov. 15. 20:19
 4/19 Ucsiha Madara ***** válasza:
68%
Abba az iskolába kellene járnom.
2011. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
uncsim meg olyan suliba járt ahol a cigányok terrorizálták a magyarokat, szerintem becsüld meg az osztályod
2011. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Hadd találjam ki...az ország keleti részén valami lecsúszott kisvárosban laksz, ahol alig van munka és viszonylag sok a cigány...
2011. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan már... nem létezik olyan tanári testület aki ezt hagyná!


Legalább az iskolát írnád le... de úgy se fogod, met kamuuu kérdés :)

2011. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Nálam csupa zsiráfból állt az osztály. Szerintem cserélnünk kellene valahogy.
2011. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Ez az egész "Hitlerimádat" egy röhej. 14-18 éves kisgyerekek nácisat játszanak,közbe meg fogalmuk sincs az egészről.Egyáltalán Magyarországon miért is beszélünk nácikról? MAGYAROK vagyunk könyörgöm,nem németek.Hitlert lehet tisztelni,lehet megvetni,de isteníteni semmiképp.Ő egy olyan személy,aki megváltoztatta egész Európa társadalmi és faji viszonyait.Úgymond "letett vmit az asztalra",ami miatt fenn maradt a neve,de semmiképp sem követendőek a módszerei.(Ezzel nem védem a zsidókat,se a cigányokat,nekem is megvan a véleményem róluk,de egyszerű népirtással nem lehet elintézni semmit,főleg nem ilyen önbíráskodó módon)Tehát neked annyit javasolnék,hogy mondd meg kedves osztálytársaidnak és minden Hitlerimádó kisgyereknek,hogy inkább olvasson utána a dolgoknak (nem a wikipédiára gondolok) és gondolkozzon el azon,hogy Hitler a magyarokat is kivégezte volna,illetve minket sem vett emberszámba:) És ezek után lendítse a karját,vagy "Sieg Heil"-ozzon össze vissza:)
2011. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
75%

KAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne hidd már azt,hogy annyira sötétek vagyunk,hogy ezt elhisszük!

2011. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!