Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha kiderülne a...

Mit szólnátok, ha kiderülne a bátyátokról, hogy meleg, és egy éve együtt él egy fiúval?

Figyelt kérdés
Nálunk ez történt, két napja tudom, magam alatt vagyok. Szüleim ki fogják nyúvasztani :( Igazából azzal van bajom, h mindenki ferdén fog rá(nk) nézni, és bántani fogják, sok baja (bajunk) lesz még ebből. :( Fel lehet ezt dolgozni valahogy, segítsetek kérlek!! És légyszíves normális válaszokat. Köszönöm.
2010. okt. 1. 23:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Engem soha nem érdekelt, hogy ki kihez vonzódik, elég az, hogy emberileg normális legyen.

Biztos furcsa és sokkolt téged, de ha eddig jó volt a kapcsolat köztetek, akkor ne ez rontson rajta, próbáld feldolgozni és örülj neki, hogy boldog valaki mellett, lényegtelen, hogy fiú vagy lány.

2010. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akik nem értik meg a problémámat, forduljanak magukba egy kicsit, és gondolják meg, mi lenne, ha velük történne ugyanez. Velem egyidőben elmondták egy barátunknak hitt lánynak is, ő elzárkózik előlünk, ugyanezt mondta, mint itt az egyik "túl intelligens" hozzászóló, hogy ez undorító. Mit kezdjek ezekkel? Ezek bántások!!! A szüleim pedig nagyon konzervatív emberek, és nem fogják jól fogadni. Persze meg fogják érteni idővel, de nem fognak örömtáncot járni. Főleg apa nem.


Ma megismerkedtem a "párjával" is, nagyon szimpatikus fiú.


Köszönöm az intelligens válaszolóknak a hozzászólást.

2010. okt. 2. 13:10
 13/18 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, hogy van párja, és boldog. megkérném hogy mutassa be a barátját nekem is :)

Tudom, köcsög libsi vagyok. És bár én hetero vagyok, rengeteg leszbikus és biszexuális ismerősöm van (meleg egy sem), de tökéletesen el tudom fogadni, és örülök a boldogságuknak...

Egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy ettől most más ember lenne az illető, akit eddig a barátomnak tartottam, hiszen az hogy milyen nemű illetővel és mit csinál az ágyában, az a magánügye mindenkinek. Ha a testvéremről lenne szó, akkor sem érdekelne, ha így érzi jól magát...

2010. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
En vagyok, aki irta, hogy a sogora meleg...el fogjak fogadni a szuleid, mert ra fognak jonni, hogy ez az egyetlen dolog, amit tehetnek, ha igazan szeretik. Mert vegso soron az a fontos, hogy a gyerekuk boldog legyen es attol, hogy vki meleg, meg nem fekszik le mindenkivel. Ugyanolyan ember. Az az o dolga, hogy novel vagy ferfival van-e. El fogjak fogadni. Anyosomek is nagyon konzervativak, megis elfogadtak. Nem esik errol sosem szo, ez nem beszedtema es kesz, ahogy arrol sem esik normalis csaladban szo szulok elott, hogy ferj, feleseg hogy elnek szexualis eletet. Persze a sogorom elettarsaval tartjak a kapcsolatot, mintha egy no lenne. Ez igy normalis es teljesen elfogadhato idovel. Ettol meg a testvered, ne iteld el olyanert, amirol nem tehet. Meg ez megis csak ra tartozik,ahogy az sem tartozik masra, hogy hetero ember kivel legyen. Lenyugszanak majd a kedelyek. Ha ezt tragediakent elitek meg, senkinek sem lesz jo. Minel elobb el tudjatok fogadni, annal konnyebb es jobb lesz mindenkinek. Azert az vicces, hogy mindenki le van pontozva...
2010. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 13:38-as, eddig pont ugyanígy gondoltam én is. Vam meleg ismerősünk, elfogadtam. De az egészen más, mikor a saját testvéred jön elő ezzel... Az nem olyan, mint amikor egy ismerősről hallod. De köszönöm a válaszaitokat.
2010. okt. 3. 22:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Nempara. Elfogadnám. Van biszex ismerősöm. :D Nem érdekelt különösképp, amikor kiderült róla. :D
2010. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
:) Az ismerőseim közt nekem is van biszex, és homoszexuális is. Azokra én is azt modnom no para. De a saját testvéred az azért egy cseppecskét más tészta.
2010. okt. 7. 17:12
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Erdekes, en voltam az egyetlen, aki kozeli rokonrol irtam, a ferjem szenvedeset vegigneztem ezugyben es az en kommenteimet teljesen ignoraltad...hat ameddig nem akarsz valtoztatni az allaspontodon es csak sajnaltatod magad a helyzet miatt, nem fog megoldodni...
2010. okt. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!