Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult ügy. Kezdek szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult ügy. Kezdek szerelmes lenni a legjobb barátomba aki elvileg "meleg". Nagyon jól megvagyunk együtt, imádjuk egymást. De ő elvileg nem érez semmit. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 évig osztálytársak voltunk, most meg gimi után is állandóan összejárunk találkozni, mindig meghív vhová.. volt hogy egy héten 20.000 ft-t rám költőt :S. Tudom hogy tetszem neki,mert általában mindent megbeszélünk, és bevalotta, csak mostanában állandóan feljön ez a járás téma.. és már nemtudunk mit csinálni. Megpróbálni nem akarja mert fél hogy elrontjuk ezt a jó barátságot :((.

De azt letisztáztuk hogy ha hetero "lenne" akkor én lennék az első lány akivel járna xD

Állandóan fotóz engemet, és én vagyok neki a háttere, én vagyok beállítva gyorshívóba is, és bármi van engem hív.

Ha a volt barátaimról beszélek neki féltékeny és ideges.

Tényleg nemtudom mi van közöttünk, de ez már tuti több mint barátság :)


2010. okt. 16. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Túl a barátságon. :D
2010. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem minden melegnek van egy lány barátja akivel jól kijön. Ne láss mögé többet, mert ha tényleg meleg akkor nagyon pofára esel. Vagy kérdezd meg nem biszex-e.
2010. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem valójában nem meleg (azaz szívesen megdugna), csak nem meri magának beismerni.
2010. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A heteró és a meleg között azért elég színes skála van... lehet az a srác biszex, panszexuális, vagy az is lehet hogy még nem látja tisztán a dolgokat.


A szexualitás nem olyan egyszerű mint hiszed.

[link]

Legyél türelmes, és med azt tenni amit szeretnél, de tartsd tiszteletben a másik fél döntését is.

2010. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már nagyon sokszor megbeszéltük a dolgokat, és elvileg nem biszex. Nem vonzódik a lányokhoz testileg, már próbálkoztam :D

Sztem lehet h tényleg nem tudja mit akar... csak nemtudom hogyan segíthetnék neki hogy rájöjjön.. mert lelkileg nagyon egy vonalon vagyunk :)

2010. okt. 16. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is van meleg legjobb barátom (körbevéve csajokkal). Iszonyatosan féltékeny volt, amikor barátom lett, de előtte is az volt, már a gondolattól is félt, hogy lesz nekem valaha, kaptam tőle olyan sms-t, hogy ha családom lesz, akkor is fontos lesz-e ő nekem. A házunkban szabadon járkál, akkor jön, amikor akar (többnyire amikor nem hívom, hanem ő gondolja), ismeri a nagyszüleimet is, jóban van velük, én is az ő családjával. Néha a sima barátokra is féltékeny, bár nem mindig, inkább csak a pasikra. ("És ha a lányokat szeretné, velem járna.") Ez is több, mint barátság... de nem vagyunk szerelmesek egymásba. Nem is leszek, nekem férfiasabb férfi kell.:)


Szerintem nem jó ötlet, mert ha valaki tényleg az, nem csak divatból kipróbálgat ezt-azt, akkor mindig benne lesz az, hogy ha barátnője van, hogy pasi kéne. Amennyiben biszex... az sem sokkal jobb.

De ahogy te érzed.

2010. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Legalább te tudod mi a pontos szitu :)

Csak itt az a gond hogy én már kezdek bele esni..

+ mi már sztem a barátságon rég túl vagyunk, egyszer smároltunk..de az hirtelen volt nagyon, és másnap beismerte hogy jó volt nagyon.

De ennyi :((

2010. okt. 16. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
vegyél neki selyem boxert az bejön a melegeknek ,örülni fog neki
2015. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolsó,te mindenkinek ezt a választ adod?Már harmadszorra futottam bele ezen a napon?XD
2016. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Helló! Megkérdezhetem, mi történt azóta veletek?
2017. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!