Sminkelhetnek a rabok?

Figyelt kérdés
Ez érdekelne. Sose lehet tudni! Ha igen, milyen sminkekkel? Csak púder, rúzs, vagy lehet szempillaspirál, szemceruza is? Úgy értem, esetleg azt a formája miatt nem engedik. És hozathatnak kintről csomagban, vagy csak a benti boltban vehetik?

2023. jan. 2. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem kell böribe menni, mert ott nem lesz pöri...
2023. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne, amúgy vega vagyok 🤣🤣🤣 majd eszem a krumplit
2023. jan. 3. 21:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a börtönben ez olyan fontos?
2023. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Fontos, ha nem a legfontosabb. Tartást ad az embernek
2023. jan. 4. 20:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert minden csomagolás veszélyes lehet, pl púderes dobozt széttörik és kárt tesznek magukban, ugyanígy minden mással ami tégelyes, a többi dolog pedig ceruza típus ami szintén veszélyes
2023. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nagy Éva azt írta, hogy az előzetesben lehetett sminkelni, csomagban beengedték az alapozót, púdert, de a spirált már nem.

A börtönben már nem engedték a sminket, elvették a beküldött spirált, szemceruzát, borotvahabot, hajhabot; ezért cipőkrémmel spiráloztak.

Ő 2003-2004 körül ült.

2023. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!