Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkelhetek így vagy csúnya...

Sminkelhetek így vagy csúnya lesz?

Figyelt kérdés

Ha szeretnék az orromon kisebbíteni sminkkel, de az arcom többi részével elégedett vagyok és nem szeretném sminkelni, akkor nem baj ha csak az orrom sminkelem? Vagy rosszul fog kinézni?

Az orromat így szeretném, ahogy itt van: [link]


Látom, le kell alapozni az arcom. Ugye akkor elég ha csak alapozót teszek rá, nem kell kisminkelnem a szemem és ilyesmi? Vagy valami egyéb sminket?

Az arcomat csak azért alapoznám, mert itt írva van, de amúgy csak az orromat szeretném korrigálni.



2021. jan. 26. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalatommal a csak alapozás magába okés, viszont a szem résznél mindig látszik. Olyan furcsa lesz, kitűnik, hogy ott nem az „eredeti" bőröd látszik. Én oda szempillaspirált ajánlok. Persze ha neked nem rövid, és világos pilláid vannak, mint nekem, lehet jól nézne ki anélkül is.
2021. jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!