Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha megtudnád...

Mit csinálnál ha megtudnád hogy csak 1 napod van hátra?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 2. 18:39
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

19.03

És a csaláod további életére pénz nélkül nem gondolsz.

2010. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
Elsírnám magam, hogy nem látom felnőni a kisfiam, aztán minden percet megörökítenék amit még vele tölthetek.
2010. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Felkeresnék mindenkit és elbúcsúznék...
2010. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdést tettél fel! Egyik nap a rádióban is volt egy ilyen kérdés. Meg tudjátok, volt az a Vodafone reklám a kis kérészről.

Tulajdonképpen azt a kérdést tehetnénk fel magunknak, hogy mért nem élünk úgy, mintha már csak egy napunk lenne hátra. Szerintem tekintsünk el a pénztől, mert ez igazából nem erről szól. Az a lényeg, hogy végre megérezzük, milyen az, ha önmagunk vagyunk, szabadok vagyunk, és nem félünk semmitől! Ha tudnám, hogy egy napon van hátra SZABAD lennék! Hangosan röhögnék a metrón, belemosolyognék minden ember fejébe az utcán, megírnám azoknak az embereknek akik utáltak engem, hogy szeretem őket, és már rég megbocsájtottam, írnék levelet a számomra fontos embereknek, arról is, hogy a halál igazából csak egy átmenet, ezért nem kell félni tőle, ők se tegyék. És azt hiszem elmennék valami szent helyre megnézni a naplementét, és kiabálnám, hogy köszönöm.


Van itt egy film, a címe: Éld az életed!

[link]

Ajánlom minden szabadulni vágyó embernek.

2010. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Elmondanám annak, akit szeretek, hogy szeretem, ha nemet mond, akkor elmennék egy prostihoz, dugnék egyet, aztán bebasznék, partyznék egy utolsót, és életem utolsó élményének kipróbálnám, h milyen a heroin, ha már úgysincs vesztenivalóm.
2010. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez nagyon szép volt. Nem vagyok egy érzelgős típus, de egy kicsit belekönnyeztem.

19/F

2010. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Szóval utolsó előttinek. 19:16 asszem
2010. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
Mindenemet eladnám, beülnék egy méregdrága étterembe, annyit ennék amennyit bírok, lefeküdnék pár nővel és mielőtt eljönne a halál mondanám neki, hogy még egy perc, és kipróbálnám milyen az ha elüt egy vonat... aztán mehetünk XD
2010. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

19:10


De, gondolok. Kp-ra gondoltam. És úgy gondolom, hogy hagynék itt elég örökséget még akkor is, ha a mozgó tőkét együtt 'elvernénk'. Az élet pedig arra van, hogy ÉLVEZZÜK.

2010. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Kiélvezném az utolsó perceimet.Majd az utolsó órákban megköszönném azoknak akik sokat tettek értem,és bocsánatot kérnék akiket megbántottam.
2010. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!