Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha megtudnád...

Mit csinálnál ha megtudnád hogy csak 1 napod van hátra?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 2. 18:39
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
nekimennék néhány rendőrnek, kirabolnám a new yorkert, ja és megtépnék néhány személyt;)ezen kívűl(hogy normálisan is válaszoljak) összehívnám a családom, és elbúcsuznék mindenkitől...
2010. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

"Annyi pasival feküdnék le, amennyit nem szégyenlek..:-)"

Ehhez nem kell meghalnod,így is jók vagytok ebben!

2010. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
19:57 Hát te jó nagy marha vagy. Am csak szólok, h több pasi fekszik le csak úgy le nőkkel, mint fordítva!
2010. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Egy uveg bor es egy doboz cigi tarsasagaban fognam a telefonom, elvonulnek egy szobaba, lehetoleg egy kenyelmes kanapen fekve, vagy egy hintaszekben ulve sorra felhivnam az ismeroseimet es csak beszelgetnek, hogy mi van veluk.

Bocsanatot nem hiszem, hogy valakitol is kernek, mert ugyis csak azert tennem, mert ez az utolso nap es , ha edig nem tettem, ezutan mar nem az igazi lenne, csak annyi, hogy nyugodt lelkiismerettel tavozzak.

Talan, felhivnam azt az embert is, akibe eletemben eloszor szerelmes voltam, jo lenne vele beszelgetni, ugy mint regen.

2010. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

22:52!

Én ebben nem lennék olyan biztos,elnézve ezeket a mai nőket.

De te statisztikád biztos pontosabb:D

2010. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
pontosabb igen. Am ne a h.lye tinilányokat nézd, mert ők nem nők, hanem kislányok. Szóval ha azokat nem vesszük figyelembe, akkor igenis több pasi kúr össze vissza, mint nő.
2010. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ez csak a te véleményed,nincs mire alapoznod,csak ez a teória van mindenhol,hogy a férfiak a rosszak a nők meg angyalok nagyon sok házasság megy tönkre nők miatt,és én alá is tudom támasztani,ezen oldalon nagyon sok olyan kérdés van ami ebből áll: van egy barátom,férjem stb. de közben megismerkedtem egy másik sráccal mit tegyek? na én például ilyet sosem tennék,ha nem működik valami ki kell lépni a kapcsolatból,a másik ami szembetűnő a gyerektartás fizetése tele van ilyen kérdésekkel az oldal, a nők fognak maguknak egy palit gyereket szülnek majd elválnak ez biztos egy véletlen folyamat:D naná,hogy nem az az egész a lóvéról szól,na de mindegy a lényeg,hogy nem kell általánosítani.
2010. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Megmondanám neki hogy szeretem.
2015. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!