Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha két ismeretlen néger...

Ha két ismeretlen néger meglátja egymást akkor mért köszönnek?

Figyelt kérdés
Tehát nem ismerik egymást és a világ más pontjáról származnak (jó többségében Afrika), de azt figyeltem meg, hogy az esetek többségében üdvözlik egymást, főleg plázákban láttam ilyet, mert hát ott sok néger megfordul.
2010. okt. 4. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ilyen volt régen a főiskola!!!!

Ha nem is ismerted, de láttad már valahol a suli területén és az utcán ismét belebotlottál, rögtön köszöntek! Ez kb 10 éve volt!


Most meg? Baccus...szánalmasak az emberek!

2010. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem ha kimennék Afrikába és két hét után látnék egy db fehér embert én is repesve üdvözölném :)
2010. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
utolsó, ezen jót nevettem:D
2010. okt. 4. 13:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem ismerik egymást?
2010. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A motorosok is biccentenek vagy intenek egymásnak az úton.
2010. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is rögtön az jutott az eszembe, hogy egy bantu faluban szerintem te is köszönnél egy fehérnek, még ha sose láttad is, sőt szerintem rögtön szóba elegyednél vele. Mert sorstárs egy teljesen idegen kultúrában, azért.
2010. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Buszsofőr vagyok.sok más volános kollégával találkozom.mindig intünk egymásnak,de még sem ismerem.
2010. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Mi ha külföldön vagyunk, olyan helyen pl. ahol kevés a magyar, és véletlenül összefutunk velük, akkor köszönünk nekik, sőt, még beszélgetni is szoktunk:)
2010. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez majdnem olyan, mint amikor 2 ember összetalálkozik a sivatag közepén, csak nem mennek el egymás mellett rezzenéstelen arccal.
2010. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

A szomszédom fekete..Soha egy szót sem váltottam vele mégis ha találkozunk köszönünk egymásnak..

Kint élek külföldön.Ha magyar szót hallok akkor odaköszönök én is,és megkérdezem,hogy vannak?stb? Pár perc beszélgetés néha jó napot csinál az embernek..

Egyébként nem csak a feketék köszönnek egymásnak ismeretlenül..Amikor otthon nyaraltam,és lementem vidékre,ott mindenki köszönt,pedig akkor láttak először..

2010. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!