Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szakközépbe járó tényleg...

Szakközépbe járó tényleg sokkal butább, mint egy gimnazista?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 19:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Én kéttannyelvű szakközépbe járok.

Ugyanazt tanulom mint a gimnazista ismerőseim, csak idegen nyelven a földrajzot, ill. majd később a szakmai tárgyakat is. Emellett ének, rajz is ugyanúgy van. ÉS érettségizni is ugyanabból fogunk.

nem mondanám butábbnak magamat náluk:D

2010. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Kikérem magamnak, én szakközépbe járok és van olyan volt osztálytársam aki gimibe ment és csak annyit tudott kinyögni órákon hogy sz@r ez az ország minél előbb el akar menni. Hát remélem minél előbb el is húz innen mert nem tűröm az ilyeneket. Vissza térve e tárgyhoz egy műveletlen anglomániás kis pics.a mert csak protekcióval tudod jeles lenni.
2010. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy butább!! Sőt.....!! Többet kell tanulnia nem összekeverni a szakmunkással!!:)

Akiket a mindennél jobban tisztelek.

2010. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem butább, csak már a középiskola első évétől x irányba szakosodik, benne van a nevében szak-középiskola, már az első évtől vannak szakmai tárgyak. Aztán vagy bejön vagy nem.
2010. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Kikérem magamnak ! Szakközepes vagyok, elég híres és jónevű szakközépben, de nem érzem magam hülyének. Annyi, hogy nincs technikám és rajzom, de ezek nem hiányozank, nem akarok ezekkel később foglalkozni. Ellenben tanulok idegennyelvet, magyart, töri, egyszóval mindent, amit egy gimnazista is megtanul, csak ki van egészítve néhány szakosító tantárggyal, aminek sok haszna van. ( pl: pszichológia, társ- és önismeret, kommunikáció, tanulásmódszer-tan). Ugyanúgy fogok érettségizni, ugyanúgy tanulok, mint egy gimnazista. Emelett sajátmagamtól is szeretek művelődni. Nem féltetlenül hasznos az, ha napi 8 órában nyomatják beléd a törit és egyebeket. Ezzel nem pocskondiázni akarom a gimiseket.
2010. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem butább. Sokkal többet ér el azzal, ha már van szakmája. :)
2010. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

Én szakközepes vagyok, és hülye. Beismerem. De azt, hogy buták, nagyon nagyon kevesen fogják neked beismerni :P

17/F

2010. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
Én szakközépbe jártam, de nem nem tartom sem magamat, sem az osztálytársaimat butábbnak, mint az azonos évfolyamon lévő gimiseket. (Nálunk a gimin belül volt a szakközép) Csak nálunk nem volt ének meg tánc-és-dráma, de sokkal több óránk volt, és persze másmilyen is egy kicsit.
2010. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

Én is szakközépbe jártam és első évtől szakmai tárgyakat tanultunk, és nem volt se rajz, se ének óránk, mint a gimiseknek, és sokkal többet értem az így megszerzett 4-es átlagú érettségimmel, mint az általános iskolás osztálytársam, aki gimibe járt protekcióval a név miatt, és éppen 2-sel leérettségizett, pótérettségikkel...

Én dolgozom, ő munkanélküli...

2010. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
háááát, azért nem csak gyakorlatisságról van szó a különbségekben, hanem bizony egészen más szinten mozognak a tanulmányok. ez egy örök vitatéma, de azért ha valaki tovább akar tanulni, erősen ajánlott a gimi, még úgy is igen kérdéses a bekerülés, na persze ha valaki komolyabb helyre akar tovább menni. ha csak pl egy gábor déneses vagy valami tanítói "kamudiploma" kell, akkor meg mindegy végül is.
2010. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!