Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Viszel-e és ha igen, mit...

Viszel-e és ha igen, mit szánsz a katasztrófa sújtott Kolontárra, Devecserbe?

Figyelt kérdés
Száz kilométerre vagyunk Ajkától, ahol gyűjt egy alapítvány. Mi már egy másik családdal egyeztetünk és megyünk. Most jöttünk rá, hogy milyen sok mindent tudunk adni. Ha kéritek, küldöm a címet, telefonszámot.
2010. okt. 4. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Békés megyében élek, remélem a helyi Vöröskereszt itt is gyűjteni fog. Ez borzalmas, én még ilyet nem is hallottam. Hú de megbüntetném azt a felelőtlent, aki ezt okozta. Üljön bele ő a vörös iszapba, és pancsikoljon. Szerencsétlen emberek, gyerekek,megsajdul az ember szíve.
2010. okt. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:(( Szörnyű:((( Ilyet soha nem láttam még:((
2010. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ma délben egy tömött kocsi adományt /ruhanemű, élelmiszer, játék/ vittünk a tőlünk száz kilométerre lévő Ajkára egy alapítványhoz. Hazafelé bementünk Devecserbe, Somlójenőre és Kisberzsenybe. Megrázó fotókat készítettem és vérzett a szívem.

Az iwiwen legtöbben "borzasztóznak", de arról nem írnak, hogy adakoznának. Pedig - így, vagy úgy - ezt kellene tenni.

2010. okt. 5. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a faluban gyűjtünk nekik mindenfélét. Itt lakunk nem messze. Tartós élelmiszert, tisztálkodó, tisztító szereket, és ruhákat is, bár azt mondták arra annyira már nincs szükség, mert rengeteget kaptak.
2010. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi savanyúságot,füstölt -kolbászt,-szalonnát,-sonkát
2010. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!