Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A vörösiszap katasztrófa...

A vörösiszap katasztrófa helyszínére mennék szivesen segíteni. Hallott valaki toborzásról?

Figyelt kérdés
hajdúnánási vagyok 25 éves nincs autóm
2010. okt. 6. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jószívű ember vagy, hogy magadtól eszedbe jutott. Sajnos erről még nem hallottam, de ahogy elnézem kéne a segítség. Hol vannak a katonák? És miért nem jönnek önkéntesek hozzánk más országokból mikor mi mindenhova megyünk??
2010. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes tőled!

Rengetegen dolgoznak a helyszíneken, erejükön felül, mondhatni.

A környezetedben érdeklődj, hívd a telefonszámokat, mert itt nem nagyon kapsz érdemleges választ.


"Önkéntesekre számítunk a következő munkálatokban és területeken:


Iszaplapátolás


Devecser és Kolontár településeken iszaplapátolás a lakóházaknál. Szigorúan gumicsizma, porszűrős maszk, overál védőfelszerelés. Szerszámot (vödör, lapát) feltétlenül vinni kell.


Itt nem kell kontaktszemélyt keresni, a házakhoz kell menni, ahol elkél a segítség.


Kolontár

Topár Zsolttól kell eligazítást kérni az iszaptalanítás kapcsán.

Topár Zsolt06/30/520-2291


Sofőrködés

Nagyon sokszor kell autóval valamiért a közeli városokba menni. Szükség van autóra, és hozzá sofőrre. Személyautó, teherautó is szóba jöhet


Devecser kontaktszemély: Szente Róbert 06/20/9931-575

Kolontár kontaktszemély: Soha Zita 06/20/390-2382"


Remélem segítettem!

Gyertek minnél többen, elkél a segítség!

2010. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És kedves első válaszoló, nézd a HÍRADÓT!!!!
2010. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!