Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eljuttatni az...

Hogyan lehet eljuttatni az ajkai katasztrófa sújtotta emberekhez ételt, pénzt, ruhát? Vöröskereszt? Vagy vigyem el személyesen?

Figyelt kérdés

SZERTNÉK segíteni én is..annyira sajnálom őket, hogy legszívesebben kirabolnék egy bankot, hogy mindent nekik adjak.

Ha mindenki segítene egy kicsit akkor már mindenki örülne és boldog lenne ilyen nehéz helyzetben.


2010. okt. 7. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Vöröskeresztenkerestül, de szerintem az a biztos, ha elviszed, akkor látod, hogy meg is kapják.

Én is nagyon sajnálom őket.

2010. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha budapesti vagy, akkor ide is be lehet vinni az adományokat: [link] .

A Vöröskereszt is gyűjt, de elsősorban pénzt az telefonos adományvonalon keresztül ( 1749 ). Itt megtalálod, hogy melyik szervezetek gyűjtenek pénzt: [link]

2010. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2010. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
"1752" nemzeti segélyvonal.
2010. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
1749-el sem írt hülyeséget, csak az a szolgáltatóké, és az 200 FT-ot jelent.
2010. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

láttam egykét itt már egy két telefonszámot és az se biztos jó helyre megy..ugyhogy

inkább marad a személyes találkozás.az a biztos.

2010. okt. 7. 20:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérték, hogy senki ne menjen csak úgy oda, előtte egyeztessen.

Káosz alakulhat ki.


"Arra kérünk benneteket, hogy minél több embernek küldjétek tovább, hátha valaki tud felajánlani a szükséges eszközök közül valamit.

Varga Andrea: 06/70/940-4368

Daragó Gabriella: 06/70/940-4367 Némethné Andrea "


"Tisztálkodási szerekre, tisztítószerekre, wc-papírra, papírzsebkendőre, pelenkára, egészségügyi betétekre, papírtörlőkre van nagy szükség! S továbbra is ruhára és tartós élelmiszerekre!

Kérünk mindenkit, hogy segítsen a fedél nélkül maradt embereknek Kolontáron és Devecserben! Nézzenek körül otthon, a régóta nem hordott, de még használható ruhákat, bármilyen méretben, plédeket, takarókat, konzerveket, befőtteket, tartós élelmiszereket várunk, amelyeket továbbítunk a bajba kerülteknek.

A segélycsomagokat a Molnár Gábor Műhely Alapítványban gyűjtjük, Ajka, Móra Ferenc u. 30. szám alatt.

Telefonon érdeklődni: 06-70/328-3327 számon lehet"

2010. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mi az h ne menjen oda senki és ha hozzátartozó lennék vagy..akármi...ez hülyeség..oda megyek ahova akarok..elvégre nem baleseti helyszín...én segíteni megyek nem káoszt teremteni..felháborító.kikérem magamnak!kösz!mintha nem számítana a jószándék..meg amúgy is kíváncsi természet vagyok!
2010. okt. 7. 21:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem turista látványosság, amivel kielégítheted a kíváncsiságodat. Ez egy tragédia, egy katasztrófa helyszíne, biztosan nem véletlenül mondják, hogy senki ne menjen csak úgy oda.
2010. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, neked ott semmi keresnivalód!


Az ADOMÁNY GYŰJTŐK kérték, hogy senki ne menjen egyeztetés nélkül, csak úgy, mert abból káosz lesz, ha odaállít mondjuk 20-30 autó.Néha nézni kellene a híreket is, abban elmondtak mindent, nem csak a mesecsatprnákat....

És kb azt sem fogod tudni, hogy kinek kell adnod, vagy hova kell vinned a cumót. Ilyen egyszerű. Írtam pár elérhetőséget, marha nehéz lehet az egyik számot felhívni, és kérdezni.... De tudod mit? Ne is kérdezz, menj csak oda símán, de ha ordibálnak veled ott, háááát csak magadnak köszönheted.


Minden segítséget örömmel várnak, csak előtte egyeztess!!


Ha meg kíváncsi természet vagy, menj inkább az állatkertbe , már ne is haragudj!!Mert te ezt nem jószándékból teszed, hanem csak jól értesült akarsz lenni.


Felháborító a viselkedésed!!!


Megjegyzem, én egy hozzátartozó vagyok...

Mentünk, segítettünk, és itthon vagyunk. Amit tudtunk megtettünk, de csak azért nem maradok ott, hogy sajnálkozzak! Folyamatosan telefon kapcsolatban vagyunk a családdal, és megyünk, amint kellünk. A mi családunkat szerencsére már nem érte el az iszap, de azért volt mit csinálnunkn így is.


A katasztrófa estéjén egyetlen úton lehetett bejutni Devecserbe, és ott is csak lakcímkártyával, vagy indoklással, hogy miért és kihez. Ez persze már nincs így sajnos, így a sok kíváncsiskodó majom arra kocsikázik és huhog, hogy te jó ég...sajnálkozik, de azoknak az embereknek nem erre lenne szüksége!!!


Annyira felháborít a kommented, hogy el sem hiszed!!!!

2010. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!