Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha abból indulunk ki, hogy...

Ha abból indulunk ki, hogy nem vagyok paranoiás?

Figyelt kérdés
...és mégis úgy érzem, mintha figyelnének otthon, pl. bemegyek a fürdőbe, nem kapcsolom fel a villanyt, mégsincs teljesen sötét, rendszerint miután beülök a kádba, rá egy-két percre hallom, hogy a felső szomszéd is benyit a fürdőjébe, de basszus, MINDENNAP?! Elképzelhető, hogy valahogyan megoldotta, hogy belásson a fürdő/hálószobámba? A lakást vizsgáltassam át (na de kivel, hogyan?) vagy a fejecskémet, mert bediliztem? Szerintetek?
2010. okt. 7. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
hát.. ha valóban mindennap így van, nekem gyanús lenne. mindig ugyanakkor mész fürödni, vagy teljesen változó? mert ha ugyanakkor szoktál, akkor lehet hogy csak simán ugyanolyan a napirendetek...
2010. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség. Lehet, hogy 10 percenként a fürdőbe mászkál, csak ha nem vagy ott, nem hallod.

És ha minden nap 6-kor fürdesz, és ő is, akkor mi van? Semmi.

2010. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hollófernyiges ***** válasza:
Hát ha fiatal és csinos nő vagy, nézd a fürdőszobádat egy webkamera után :)
2010. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiatal és nem túl ronda nő vagyok. Nincs bejárós munkahelyem, otthon dolgozom, mégpedig összevissza, amikor "ihletem" van, tehát nincs semmi napirendem, az túl egyszerű lenne, hogy mindketten ugyanakkor megyünk el otthonról. De nem zárom ki, hogy csak képzelődöm, mindenesetre furcsa. De hogyan lenne megoldható, hogy webkamerával (vagy bármivel) belásson a lakásomba? Itt megjegyezném, hogy kb. fél éve lakik itt, és sem az előző lakónál, nem éreztem furcsaságokat, sem máshol, ezért gondolom, hogy nem én őrültem meg, de ha meggyőztök, hogy nem megoldható dolog belátni más lakásába, akkor bizony felkeresek egy pszichológust, szóval most nem tudom eldönteni, melyik lehetőség ijesztőbb...
2010. okt. 7. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!