Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jelenleg írok egy könyvet,...

Jelenleg írok egy könyvet, amit szeretnék is kiadni, de nincs rá pénzem. Van olyan kiadó, ahol teljesen ingyen kiadnak egy könyvet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 23:08
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem próbálkozz. :)

Ha befejezted a könyved, akkor küldd tovább minél több kiadónak, írj hozzá egy 'csalogató' ajánlást, és az is jól jön, ha vannak néhányan, akik támogatnak mindebben. :)

Egy 27 éves lány nem rég adatta ki a könyvét (úgy tudom teljesen ingyen), mert a kiadó látott benne fantáziát, és nem utolsósorban a netes írásai lévén rengeteg rajongóra tett szert. :)

Ne add fel. :)

2011. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. De nem ismeretlenek műveit.

Általában szoktak novella pályázatokat hirdetni, vannak írói "klubok", stb. Így lehet ismertségre szert tenni.

Vagy ott az első példája, amikor valaki a netes írásaival rajongó tábort generál, és felfigyelnek rá.

2011. jan. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az jó, ha elindítok egy blogot? Abban leírnék néhány jó kis novellát, mivel már van pár. Jó ötlet?

Köszi!

2011. jan. 26. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, megmondanád a kiadó nevét?
2011. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Könyvmolyképző Kiadó.

- első válaszoló voltam -

2011. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

01:26, ezek a pályázatok egytől egyig SZAROK, kalap szamócát nem ér egyik se. Kedvencem, amikor meghatározzák, hogy 20 oldalnál pl. nem lehet több a mű.


Stephen King ezen könnyesre röhögte volna magát...

2011. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!