Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ok nélkül...

Mit csináljak ha ok nélkül belémkötnek az utcán?

Figyelt kérdés
Normális átlagos 20 éves vagyok.De mostanában bosszantóan célpontnak érzem magam.Vagy ilyen sok az idegbeteg ember?jah megjegyzem nem mind kisebbségiek..
2010. okt. 7. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Bölcsen nézd levegőnek őket.
2010. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából van hogíy szó szerint lealázzák az ember lányát a nagy semmiért mintha pl egy utolsó senkiházi lennék miközben csak egy ember a sok közül.
2010. okt. 7. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:

én mióta a 8ban lakok, meg vagy kétszer kiraboltak, eleve úgy lépek ki az utcára, hogy ha valaki idegen hozzámszól, akkor ráugrok, meg se várom mit akar.

ezt valahogy érzékelik valami speciális szervvel, mert azóta nem volt semmi. :)

ha csaj vagy, az para.

2010. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ha valaki fiú, akkor sem tehet sokkal többet az 5 fős cigányhorda ellen...
2010. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetőség szerint ne egyedül járkálj az utcán (bár tudom, ez nem mindig megy).
2010. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el gyúrni és mellette küzdő sportolni.

Ez több okból is segít.

1, sokkal magabiztosabb leszel és ez kifelé sugározni fog belőled.

2, jobban megtudod védeni magadat.

3, lesznek új, olyan barátaid, akiktől ilyen esetekben segítséget, tanácsot kérhetsz.

2010. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha komolyra fordul a dolog akkor fuss el.

Mást nem tudsz tenni, ha keménykednek vagy erőszakoskodnak akkor nem jó ha visszaszólsz.

2010. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!