Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőm hazafelé hozzám...

A barátnőm hazafelé hozzám sem szól. Ez engem nagyon idegesít, mert némán kell menjek. Hogy mondjam meg neki h szólaljon már meg?

Figyelt kérdés

az van hogy a barátnőm akivel ugyanarra megynünk haza..

(először én érek haza, mert a mi házunk esik útba)

alig szól hozzám.. sokszor eljátsza a sértődöttet amit nem értek miért és akkor hozzám sem szól.. elég kellemetlen h én próbálkozok kezdeményezni, közös témkat hozok fel, de semmihez nem szól hozzá vagy csak nagyon szűkszavúan.. egyideig próbálkozok mindig, de ha nem akar megszólalni akkor már én sem strapálom magam...

azt nem szeretném mondani neki, hogy ne mennyünk eggyütt, mert nem mindig ilyen...

de az meg nagyon kellemetlen, hogy kb 20 perc az ut addig amíg elválunk és én kb 10 percig próbálkozok, beszélek akkor én a velem kapcsolatos dolgokról... de utána ha én nem szólalok meg akkor ő se..


az nagy bunkóság ha fél füllel zenét halgatok?

vagy mit tudnék csinálni? ez igy nagyon rossz....

segítsetek valamit kitalálni mert már nagyon unom hogy mindi játsza a sértődöttet..!!


pedig nincs oka rá..!


(ő nem a legjobb barátnőm...)


köszi ha segítetek!!


2010. okt. 7. 21:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

a zene halgatást félfüllel nem üföltően gondolom, hogy kihalltszódjon, hanem csak ugy h én haljam, halkan...


megbántani nem szeretném..

(ő nem nagyon halgat zenét)

2010. okt. 7. 21:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem a legjobb barátnőd akkor ne menjetek együtt haza, indulj kicsit előbb kicsit később. Magyarázkodnod nem kell. Ha akar valamit meg fog találni. Ha egyedül mész hallgathatod kétfüllel a zenéd:-)
2010. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi h válaszoltál.. :)


igazából már 7. óta eggyütt megyünk a suliba, haza is...


sztem meg kellenekérdeznem tőle h : miért is nem szólal meg? és akkor tisztázhatnák..


ez jó ötlet?

megbántani tényleg nem akarom!! de ez nem helyzet igy.. zenét halgatni meg imádok :P :)

2010. okt. 7. 21:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs nagyon témátok, nem hiszem, h barátok vagytok, max. osztálytársak, akik egy környéken laknak. Ha nem szól hozzád, valószínűleg ő is tudná nélkülözni a társaságodat, az is lehet, h így akar lekoptatni.

A megoldás egyszerű: ne együtt menjetek haza! Elindulhatsz előbb/ később is, mint ő. Nem kell magyarázkodni sem.

2010. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

háát lekoptani nem akar mert ő szokott megvárni..


a közös témák igazából nem annyira vannak mert én a tipikus "tini" vagyok aki imádja a fiatal énekeseket, lányos ruhákat hordok (de nem barbee-s ra gondolok hanem csinosabbakra trikókra, kardigánokar) ő meg egyáltalában nem foglalkozik a ruháival, nem ad magára, nem érdeklik a fiúk még..

az osztályban a lányok legtöbbször eggyütt vannak... de igazából van 2 cica baba, 4 olyan lány aki nem közösködik nagyon és vannk még 5en nem különös csoport, vagyok én meg a legjobb barátnőm (Petra) és vele mindig eggyüt vagyunk és az az 5 lány szinte mindig oda jön hozzánk, barátok vagyunk... és ő is köztük van ...

2010. okt. 7. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéljetek a suliról. Tanárok, dolgozatok, házi feladat stb
2010. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg először próbáld tisztázni vele, hogy mért nem beszél hozzád. De eddig is ilyen volt? Sosem szólt hozzád, mikor mentetek haza? Vagy ez csak nem régóta van így? Mert ha most kezdte el, akkor lehet, hogy tényleg csak le akar koptatni.

Mindenesetre is beszélj vele!

2010. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

a lekoptatás 100 h nem!!!!


igazából hülyénhangozhat de én meg Petra a lányok körében úgymond "középpontok" vagyunk.. szóval mi normálisak, kedvesek vagyunk mindenkivel... ezért mindenki bír minket...

utolsó óra után mindig eggyütt megyünk haza... :s nem értem!


de holnap begkérdezem!! majd jelentek!!!!

2010. okt. 7. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ez gey technika

te szöveglj neki nyugodtan, mintha észre sem vennéd, hogy nem szól hozzád

viccelődhetsz is vele, csikizés, meglátjuk meddig bírja :D

2010. okt. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

hopp, azt hittem fiú vagy


akkor meg szimplán kérdezd meg tőle mi baja veled, vagy hogy mitől ilyen szótlan, mi bántja?

2010. okt. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!