Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőm hazafelé hozzám...

A barátnőm hazafelé hozzám sem szól. Ez engem nagyon idegesít, mert némán kell menjek. Hogy mondjam meg neki h szólaljon már meg?

Figyelt kérdés

az van hogy a barátnőm akivel ugyanarra megynünk haza..

(először én érek haza, mert a mi házunk esik útba)

alig szól hozzám.. sokszor eljátsza a sértődöttet amit nem értek miért és akkor hozzám sem szól.. elég kellemetlen h én próbálkozok kezdeményezni, közös témkat hozok fel, de semmihez nem szól hozzá vagy csak nagyon szűkszavúan.. egyideig próbálkozok mindig, de ha nem akar megszólalni akkor már én sem strapálom magam...

azt nem szeretném mondani neki, hogy ne mennyünk eggyütt, mert nem mindig ilyen...

de az meg nagyon kellemetlen, hogy kb 20 perc az ut addig amíg elválunk és én kb 10 percig próbálkozok, beszélek akkor én a velem kapcsolatos dolgokról... de utána ha én nem szólalok meg akkor ő se..


az nagy bunkóság ha fél füllel zenét halgatok?

vagy mit tudnék csinálni? ez igy nagyon rossz....

segítsetek valamit kitalálni mert már nagyon unom hogy mindi játsza a sértődöttet..!!


pedig nincs oka rá..!


(ő nem a legjobb barátnőm...)


köszi ha segítetek!!


2010. okt. 7. 21:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

nah köszi a válaszokat.. :P


nem ..:P lány vagyok, de nem lezbi.. :P csak egy "haveer"


na ma mikor jöttünk normálisabb volt..

mert hozzá szólt a témahoz... az xfactorról, megasztárról beszélgettünk és ez őt is érdekelte.. :P


de valószinűleg az a baja h: én tipikus lány vagyok ... h szeretem a lányos dolgokat, mosolygós vagyok... és nem komor...jól érzem magam az életemben és nem mindenbe a rosszat látom.. meg h én szeretem aaa tinisztárokat ..... ezt már mondta h uhhh őt is... hát igenm én szeretem őket ez van...

2010. okt. 8. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!