Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az amerikaiak agresszívak?

Az amerikaiak agresszívak?

Figyelt kérdés

Vmelyik fórumon egy amerikai írta egy európainak: "Are u gay ? Or just european ?" Gondoltam, hogy biztos vmi öntelt amcsi, de azóta sok helyen olvastam hasonlót. Még itthon is hallottam, hogy a mi viselkedésünk kicsit "pussy"-nak tűnik odakint. Ezen azért csodálkoztam, mert sokan mondják, hogy az amcsik kedvesebbek, de ez nem azt mutatja.

Csak azért kérdezem, mert nemsokára megyek ki, és nem szeretnék meglepődni. Főleg azoktól kérdezem, akik már találkoztam amcsikkal.

Btw, egy kanadai haverom azt mondta, hogy én valószínűleg már 12 évesen többet tudtam a világról, mint egy átlag amerikai. Ennek van alapja ?


2010. okt. 8. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amugy meg mindig nem ertem, hogy miert jossz az USA-ba, ha azt irod, hogy tartasz toluk? Nem jobb lenne otthon maradnod Europaban? Ha ijedos vagy, nem kellene ekkora utnak neki vagnod, komolyan...
2010. okt. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok odaköltözni, de huzamosabb időt kell eltöltenem. Amúgy nem pontozok le senkit
2010. okt. 10. 04:49
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
"Kell"? Szabad vilagban elunk. Semmit sem kell, amit nem akarsz te magad.
2010. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: gondolom te is érzed a válaszodnak a milyenségét...
2010. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
12:42- Amerikából könnyű ezt mondani :)
2010. okt. 10. 13:33
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem ertem, hogy mi a gondotok a valaszommal. A mai vilagban senki senkit nem eroltet. Nehogy mar valakinek szenvednie kelljen olyan orszagban, amit nem bir. Es azt sem gondolom, hogy Amerikabol irni konnyebb, mert mindenhol dolgozni kell - nem is keveset. Nem ertem a celzasaitokat.
2010. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hali! Én el sem olvastam a válaszokat, de tapasztalataim alapján tisztelettudó, kedves barátságos nép :) És tisztelik európát...mondták h olyan szép :)
2011. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!