Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar nép miért ilyen...

A magyar nép miért ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

Az országban akárhol járunk mindenhol tele szemetelve az útszéle, a parkok, az utcák, a közösségi helyek lelakva, szétbarmolva, összefirkálva, lesz@rva és a többi.

Ebben az országban miért nem tudnak egyesek szinte semmire sem vigyázni? Mi készteti őket arra hogy mindent tönkre tegyenek?



2023. ápr. 27. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg ki vezeti az országot és indulj el lefelé. Megtalálod benne a választ.
2023. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Igaz bár én inkább fordítva látom, az igénytelen nép szavaz egy igénytelen kormányt.
2023. ápr. 27. 20:29
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Erre van is egy mondás. Fejétől bűzlik a hal.
2023. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

AZt gondolom, hogy nem lehet mindent csakis ismét a politikára, Viktortára kenni.

Igenis a társadalomnak így jóval a rendszervátlás után lehetne már saját magához való esze, és önmaga is tehetne valamit a jóléte-igénye érdekében.

2023. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen és ez szomorú látvány!
2023. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem akarom nagyon blamálni őket, de Európa valahol a magyar-osztrák határnál kezdődik, mármint az igényes civilizáció. Minél inkább keletebbre távolodsz e határtól annál igénytelenebbek a népek. A magyar még hagyján, nézd meg Ukrajnát, vagy Szerbia délebbi részeit, Macedóniát meg a többit. Úsznak a szemétben. Belgrádnál szó szerint engedik a szart kezeletlenül a Dunába.

Hogy miért ilyen igénytelen a magyar? Passz.. Talán mert keletről jött és egy félcigány nép maradt.

2023. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Mert ha depressziós vagy, hullik szét körülötted az infrastruktúra, nincs pénzed, szabadidőd, a szemetelést is lesz@rod. Ha maga alatt van, akkor az ember a környezetére se ügyel.
2023. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Ha Márki-Zay Péternek hívnák most a magyar miniszterelnököt, mindenhol színes virágok pompáznának, kristálytiszta ásványvíz csobogna vidáman kis patakmedrekben, a madarak énekelnének és a kék égen bárányfelhők bodorodnának. Ja, nem is.

Ébredjetek már fel a közéleti törzsi rémálomból végre. A bunkó emberek azért bunkók, mert azt a viselkedési mintázatot ismételgetik, amit a bunkó szüleiktől meg a nagyszüleiktől eltanultak. Akik mellesleg a Kádár-rendszerben szocializálódtak, vagy talán Horn Gyula idejében. De ez semmit nem jelent, hiszen a rendes emberek ezzel szemben jellemzően rendes embert nevelnek a gyerekükből. El kell költözni vidékre vagy egy kisvárosba, ott jobban adnak a népek a rendezett környezetre.

2023. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom, ez érdekli az embereket legkevésbé, de panaszkodni tudnak miatta, amit nem ők csináltak. Én vigyázok, amire lehet. Noha az én szememet is szúrja, ha valaki ennyire beleszar az egészbe, és a szemem láttára szemetel például, vagy firkál a padba, asztalra, mit tudok csinálni ezzel a felfogással. Nem fogok nekiállni rászólni, nem hallgatna rám, netán nekem jönne, én meg nem vagyok a szitkok és a fizikai erőszak embere.


Azonban az a véleményem, hogy jócskán benne van az, hogy az emberekről az mondható el, hogy boldogtalanok és stresszesek. Bárhogy nézzük, ez a sok negatív energia arra is rátapad így vagy úgy, aki még nem fulladozik benne. De a felnőttek, akik igen? Lelkileg leszívva, mogorvák, türelmetenek, kilátástalanok, sokat dolgoznak, kevés énidő, kevés idő a családdal, valakinek nincsen, valakit lelkileg kicsináltak mások és nem tud fenntartani kapcsolatot, az egész élet mókuskerékbe szorul, és legtöbbekről az mondható el, hogy nem szeretik a munkahelyüket. Valahol a látszat tisztelet sincs meg. Egy panelhoz kvázi életre szóló hitelt kell felvenni, nem álmaik otthona. Annyi mindent próbálnának ki, de nem tudnak, mert nincs rá pénz.


Én ezt úgy mondanám, amikor az ember már olyan szinten lent van, még ha ez kívülről nem is látszik, hogy már szarik bele az egészbe. Tompul, hogy rongálja a környezetét, ami más környezete is, mert végül is attól, hogy az szép, attól semmi sem lesz jobb, de kedvet kapott a keze vagy a lábba egy kis tesz-veszhez. Netán azon vezeti a le feszültséget, akarva vagy akaratlanul, tudat alatt. Dúl, kavarog a feszültség, aztán hirtelen valaki helyett a szépet, valamit, akármin vezeti a dühét, aminek a forrását talán fel sem fogja, nem is tudja, pontosan mi az.


Én legalábbis így gondolom. Némely tini okádék viselkedése egy dolog, de ezeket a dolgokat felnőtt emberekből inkább kinézem.


21/l

2023. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Mert itt még a miniszterelnök lánya is az út szélére dobálja a sz.ros pelenkát. A magyarok igénytelenek a környezetükre, talán azért mert a többségük sötét bunkó. Nem csoda, hogy ha valaki idejön Nyugatról, egyből a koszt veszi észre ebben a putri országban.

De tőlünk Keletebbre/Délebbre tényleg rosszabb a helyzet. Ettől viszont mi még nem leszünk tudatosabb, a környezetünkre igényesebb nép.

2023. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!