Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vőlegény nem ihat a saját...

Vőlegény nem ihat a saját lagziján?

Figyelt kérdés

Soha nem voltak alkohol problémáim, nem vagyok részeges, talán még tinikoromban (kb 15 éve) voltam berúgva utoljára, de alkalom adtán nekem is jól tud esni 1-2 sör. Jövőhóbapban lesz az esküvőnk, és a menyasszonyom már kikötötte, hogy ott majd abszolút nem ihatok semmi alkoholt. Egyetlen sört sem, semmit!

Én meglehetősen introvertált vagyok, nem szeretek bulizni, de még azt sem ha sok ember van körülöttem. Az egész lagzi a menyasszonyom miatt lesz, az ő álma az egész, én csak elviselem. Táncolni egyenesen utálok és nagyon béna is vagyok, csak abban reménykedtem, hogy majd 1-2 sör után májd feloldódom és eltelik magy valahogy, de ez a lehetőséget szertefoszlott.



2023. jún. 3. 10:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Csórikám, sajnállak, házi rabszolga leszel:S


Természetesen ihat a vőlegény az esküvőn. Ahogy a menyasszony is.

Amit nem tehetnek - illetve hát nagoyn nem érdemes megtenniük - az az, hogy berúgnak.

Nekünk anno mesélt a vőfély olyanról, hogy a vőlegény lehányta az esküvői tortát vagy hogy a pár mindkét tagja teljesen rottyra itta magát, a nyitótánc után elmehntek pihenni aztán ottmaradtak, átaludták az egész lagzikjukat:D

De olyat is mesélt, hogy egész jól nyomták végig a lagzit, de másnap kértek felvételeket, mert abszolút semmire sem emlékeztek a saját lagzijukról. Nyilván ennek megfelelően is viselkedtek, de ez mellékes:D Ha már kiadsz többmillió forintot egyetlen napra, érdemes rá emlékezni:D


De pl aikor a lagzira érkeznek a népek szép sorban, mi ott álltunk egy-egy felessel a kezünkben és koccintottunk mindenkivel (nyilván ugyanazzal a pohárral mindenkivel, nem ittunk egyenként mindenkivel:D)

Ahogy a tánc hevében megittam egy pohár sört is.

De javarészt almalét ittam. Ugyanis az éjfélkor lévő menyecsketáncon tangóztunk aminek a koreográfiája elég bonyi volt, úgyhogy ott akartam lenni fejben:D Éjfél után azért már elkezdtem sörözni meg felesezni, de még így se rúgtam be, figyeltem rá, folyamatosan ittam üdítőt is.


Ha akarsz a csajodnak tanítani egy leckét, akkor leitatod a pcsába:D Legyen ő rottyon, legyen ő vállalhatatlan:D Mondjuk nem szép egy házasságot játszmázással indítani, de amúgy rabláncra kötéssel sem...

2023. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fuuuu sajnállak kérdező . Én is introvertált vagyok és esküvőig direkt nem akarunk próbálkozni a teherbeeséssel. Mert egy-két kupica rövid nekem kell majd.:D
2023. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ME-NE-KÜLJ
2023. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!