Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen vicces/égő/durva...

Milyen vicces/égő/durva ajándékot kaptatok pl. Karácsonyokra, szülinapokra, stb?

Figyelt kérdés

Olvastam egyszer régen egy olyan topikot ahol összegyűjtöttek egy csomót és nagyon jókat lehetett rajta derülni :)

Nálunk az volt poénos amikor anyukám egy nagynénitől Penny Market-es reklámszatyrot kapott, meg én 16 évesen anno (nő vagyok) kis matchboxot, használtat.

Nem az érték a fontos, mielőtt valaki azt hinné, szóval nem az volt ezekben a vicces, hanem maga az ajándék :)))


2010. okt. 12. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon sokszor kaptam barbibabát mitán nem játszottam vele.

A legcsodálatosabb ajándékom viszont egy tetoválás volt. :)

A legdurvább talán pedig egy kigyóbőr mintás táska....(nekem bemart).

17L

2010. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dag ***** válasza:
100%

Nálunk volt ajándékozás a suliban, még régen. És húzzni kellett egy nevet, és akit kihúztál annak vittél ajándékot!

Én vittem is jó sok mindent, már csak azért is hogy nehogy azt mondják rám hogy zsugori vagyok!

Erre én meg kaptam egy gyufásdobozt ami tele volt kukorica szemekkel! Csak borogattam :D :D

De mostmár jót röhögök rajta!

2010. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Rövid a hajam (lány vok), és az egyik néni fiúnak nézett, adott nekem egy kisautót... :SXD

14/l

2010. nov. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem, mint az utolsónak, iskolai (osztályon belüli) tombolán volt. Én vittem pár apró, de mégis aranyos kis játékot, erre nyertem egy a büfében vehető kockásfüzetet és egy mini szemetes kukát. Én is ki voltam akadva.

De volt, hogy illatmentes dezodort kaptam karácsonyra egyszer meg jöttek vendégségbe ismerősök, én még kicsi voltam. Tesómnak, aki baba volt, hoztak egy plüssmacit, nekem meg valamilyen játékbabát. Én soha nem babáztam, csak állatkákkal és autókkal játszottam. El voltam szontyolodva.

2010. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!