Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálják...

Szerintetek miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés

Takarodj/Húzz/Menj (el) innen/innét!


Hagyjál békén!


Szállj re rólam!


Ha ezt mondják rám akkor azt jelenti hogy nem akarnak velem barátkozni?



2023. aug. 4. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert hagyod.
2023. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű mit jelent.
2023. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Húzz már innen az ostoba kérdéseddel!
2023. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lucifer-666 ***** válasza:
6%
Nem tudom. Küldj magadról képet. Mi a témád?
2023. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
40%

Felszínes a világ ne csodálkozz.


Az emberek aljasok, intoleránsak.

2023. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lucifer-666 ***** válasza:
92%
Ezt hallják otthon.
2023. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hol csinálják ezt?


Előfordulhat, hogy egy adott közösségben összefognak azok akik hasonlítanak egymásra és kiközösítik azt aki kilóg.


De az is lehet, hogy valaki csinál valami ellenszenveset vagy csinált ami miatt nem akarnak vele barátkozni mások és ezért utasítják el.


Lényegében nem tudunk semmit a helyzetről ezért lehet, hogy bennük van a hiba de az sincs kizárva, hogy benned.


Személy szerint ezek a mondatok alapján én nem arra gyanakodnék, hogy egy általános kiközösítésről van szó, nekem ez inkább a másik esetre utalna.


Akkor találkoztam hasonlóval amikor az egyik ismerősöm nagyon rámenősen barátkozott olyan dolgokat csinált ami miatt kellemetlen helyzetbe hozta a környezetét ezért nem akartak a közelében lenni. Ezt persze ő nem is vette észre.

nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kevés infót adtál meg ahhoz, hogy véleményt mondjunk. Ha suliban közösítenek ki, akkor az elég xar, de tudjuk, hogy milyen kegyetlenek egymással a gyerekek, szóval ez tendencia sajnos. Erősnek kell lenned.
nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!