Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak még fiatal pin up girl...

Vannak még fiatal pin up girl ök itt Magyarországon rajtam kívül?

Figyelt kérdés

már kerestem mindenféle közösségi oldalonxD

klubbokban, télleg mindenholxD

de semmi:S

tök egyedül vagyok lány a baráti társaságban, és jó lenne ilyen stílusú csajokat megismerni, akik télleg élnék az ienfajta koncerteket, öltözködést stb.

17/L


2010. okt. 15. 14:43
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

15:09

nem trendi, hanem gyorsabbxD

2010. okt. 15. 15:14
 32/45 anonim ***** válasza:
21%

15:07

És Marilyn Monroe-ról hallottál már a diplomáddal?:D

2010. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
64%

Monroe nem hívta magát pinagirlnek, egyszerűen csak volt stílusa.


Aha, ha kihagysz egy betűt minden második szóból, akkor lesz időd öttel több xD-t írni... megéri sietni:)))))

2010. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Basszus 15:07, mekkora terrorista mártír vagy... hetven százalékban vagy nevelői diplomád van, vagy valami más agyturkász szakos. Ügyesen diszkriminálsz, ötös, leülhetsz. :s


Kérdező leánynak: az előző hozzászólók kwázós kommentjeit szerintem ne vedd személyes sértésnek. Ahogy néztem, a mai "pin-up girlség" (de rosszul néz ki) már nagyon messze nem az, amit keresel. Viszont egy tippet ha megengedsz: rockandroll.lap.hu ;)

2010. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Nem nyert, nem nevelői. Bocs, hogy beleszóltam, itt csak neked lehet igazad meg a kishölgynek, aki egyedül van az országban az egyedi stílusával. nyugi, ne aggódj, senki nincs olyan szép "stílusilag" mint te, különleges vagy, egyedi, te vagy a világszépe! nevetségesek vagytok, de jókat lehet röhögni rajtatok:)
2010. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez azért az is kell, hogy valaki kiemelkedően szép legyen.. Egy 17 éves minden, csak nem kiemelkedően szép. Szerintem érdemesebb az iskolára koncentrálnod.
2010. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

tökmindegy, mert a modern pinup mármár megegyezik a rockabillygirlel... és én nem a címpaplányokra gondoltam, hanem a hotrodos real pin upra...

de ha úgy jobban értik az emberek:

rockabillygirl, vagy ROCK AND ROLL STÍLUSÚ EMBEREK-.-

2010. okt. 15. 15:39
 38/45 anonim ***** válasza:

áá figyu látod hogy nem sokan értik:D

Szerintem jobban jársz ha megpróbálsz máshol keresni:)

2010. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

jah, én is így érzemxD

de szerintem még mindig jobb a rockabilly, mint a balhékat kereső skinhead csajok(őket birom), v az emók...

2010. okt. 15. 15:43
 40/45 anonim ***** válasza:

Hallottam már ezt a kifejezést, de hirtelen nem tudtam beazonosítani. Szerintem nagyon csinos ez a stílus, még én is hordanék ilyen ruhákat, bár nem vagyok valami világszépe. :)

A videóban a csaj kivarrt karja érdekes volt. Vagy már az is hozzá tartozik a pin up stílushoz? :D

2010. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!