Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak még fiatal pin up girl...

Vannak még fiatal pin up girl ök itt Magyarországon rajtam kívül?

Figyelt kérdés

már kerestem mindenféle közösségi oldalonxD

klubbokban, télleg mindenholxD

de semmi:S

tök egyedül vagyok lány a baráti társaságban, és jó lenne ilyen stílusú csajokat megismerni, akik télleg élnék az ienfajta koncerteket, öltözködést stb.

17/L


2010. okt. 15. 14:43
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
a videóban az a csaj nem a klasszikus pin up:)
2010. okt. 15. 17:10
 42/45 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a stílust, de sajnos nem áll jól, inkább a vintage és a 20-30évek divatja ami rám jellemző. De imádom a rockabillyt és a kiegészítőket is, na meg a régi amerikai kocsikat. Örülök, hogy vannak olyan emberek akik felmerik vállalni a stílusukat, még ha ki is tűnnek a tömegből.
2010. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:33


Komoly önértékelési zavaraid lehetnek. Diploma-nyelvizsgával bizonygatni, hogy műveletlen rönknek tetszik lenni...hát:)

2010. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Műveletlenség mert nem vagyok jártas az össze libastílusban? Oké, akkor műveletlen bunkó vagyok! De annak örülök, hogy te mindent tudsz, mindenhez értesz és ehhez megvan a nagy arcod is, mert neked biztos nincs olyan téma, amit nem értenél. Vagy csak nincs gerinced, hogy ezt vállald? Szerintem ez az esélyes, de biztosan tévedek, te kis tökéletes!
2010. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

szerintem nem vagy egyedül :) sajnos azért nem nagyon ismert itt Magyarországon mert ugyebár a magyarok többsége nem eléggé nyitott a más vagy az új dolgokra.Aki más mint a többi az nem egyéniség hanem prostituált,meleg,páwa stb...szomorú hogy ilyen országban élünk,de látom van még remény :D

Valaki írta hogy"a tízen évesek körében ismert" hát pont hogy nem :D

..ja és még az is szörnyű hogy itt sok embernek úgy jött le,hogy Címlaplány=prostituált elkeserítő hogy ez nálatok egyenlő.

A diplomás egyénnek meg annyit tudok mondani hogy tájékozódjon egy kicsit.

Ez a kérdés legalább pár embernek tanított valamit...

Menjetek csak a "szemellenzőtökkel" tovább az utatokon.Sajnállak benneteket.

Üdv:Krisztina

2014. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!