Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a románok közösíti...

Szerintetek a románok közösítik ki a magyarokat vagy fordítva?

Figyelt kérdés
A környezetemben egyre inkább azt látom,hogy a magyarok vannak kiközösítve (pl.: iskolákban),hozzá teszem ez így nem jó... Egyenlőnek kéne magunknak érezni mindenkivel szemben...
2010. okt. 15. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A románokra gondolsz, vagy a romákra?
2010. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni,hogy miért jutott ez a kérdés az eszembe: az osztályomban állandóan mondják a románok a tanárainknak,hogy ők ki vannak közösítve mert a kisebbség közé tartoznak,de mégis kötekednek az osztályban lévő nem kisebbségiekkel amikor azok nem is szóltok hozzájuk és egyszerűen ha egymást közt beszélgetnek normál hangerővel (magyarok) akkor is oda ordítanak,hogy kuss legyen már.
2010. okt. 15. 17:09
 3/12 A kérdező kommentje:
igen,tudom,hogy nem szabad össze keverni a románokat a romákkal. egyszóval a cigányokra gondoltam,bocsánat.
2010. okt. 15. 17:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy nap talán majd megtanulsz nem fekete-fehérbe látni, és akkor majd tudsz válaszolni magadnak a kérdésre. (nem a rasszizmusra célzok a fekete-fehérrel)
2010. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezzel a kérdésemmel nem akartam az sugallni,hogy általánosítok. Nem mondom azt,hogy minden cigány rossz ember,ami abszolút nem igaz. Én csak arra lennék kíváncsi,hogy Nektek mi a véleményetek erről.
2010. okt. 15. 17:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Nézd tisztelet a kivételnek de a többségük nem tud viselkedni,még iskolában se!

Aztán csodálkoznak hogy ki vannak közösítve!!!

Másik:Sokszor azzal(is)védekeznek(balhé után)hogy Ők a kisebbség...a legtöbb tanár és iskolaigazgató fél/tart tőlük,pedig nem kellene,nekünk Magyaroknak jobban össze kellene tartanunk,ha kell ellenük is.

2010. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a cigányoknak mindent lehet....
2010. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én tuti h kiközösítem őket, méghozzá alappal, és tapasztalatból ... mocsok egy banda, nyugidtan lehet általánosítani, mert semmi túlzás nincs benne sajnos
2010. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
általánosságban mindkettő, emberenként meg senki sem. Tömegben az ember hajlamos a szélsőségekre, és ez nem olyan probléma, ami csak az egyik félen múlna.
2010. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%

A Magyarok egymást is kiközösítik, nézz csak meg egy munkahelyet, meg ott a ranglétra legalján állót...

Mindenki csak tapos rajta, nehogy feljebb tudjon jutni.


De akár a sok cserbenhagyó gázolót is említhetném, meg a sok villogó dudáló faszkarijanit az utakon akik csak padlógázzal tudnak közlekedni a rendőr előtt meg izzadnak

mint egy rossz kcsg a gőzfürdőbe.


Megy a nagy amerikanizmus a nagy "ki ha én nem" aztán megölik egymásta 7 forintos zsömléért meg a leértékelt termékekért.


És egy magyart sem tudsz mutatni akit ne lehetne megvenni kilóra.


Én már egy ideje csak leköpni tudom a honfitársakat.

Nem csak politikai szinten szar ez az ország, hanem velejéig korrupt és romlott...


Jól mondta a Gyurcsány "krva ország"


Hitler valóban szar munkát végzett...

Kezdhette volna a magyarokkal..

2010. okt. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!