Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy osztálytársam állandóan...

Egy osztálytársam állandóan utánoz! :@ Mit tehetek? Hogy állíthatom le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy osztálytársam, aki állandóan utánoz. De mindenben!


Van egy-két mondatom, amit néha mondani szoktam, pl. haverok előtt és Ő is elkezdte mondani ezeket. Ergó: elvette a szövegem. De ez a kisebb baj.


Volt, hogy rajzolnunk kellett rajz órán hogy képzelnénk el a jövőben bizonyos dolgokat. Én egy távirányítót rajzoltam, erre Ő is.


Önszorgalomból elkezdtem tanulgatni egy számítógépes program használatát, erre Ő is elkezdte tanulni. Amikor mondtam, hogy "én meguntam" erre Ő sem folytatta tovább a program tanulását.


Vettem magamnak egy kék felsőt egy klassz mintával. Erre Ő vett egy ugyanolyat, csak más színben.


Négy hónapja járok bulikba (mert eddig nem jártam), persze nem rúgok be meg semmi. Szóval elkezdtem bulizgatni, erre Ő is.


Mindenben utánoz! Mit tehetek ellene? Olyan idegesítő! Semmi személyisége.


18/F


2010. okt. 15. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen b.nom... o meg a fiukkal is kikezdett akikkel randiztam arrol nem is beszelve, hogy mindent tudni akart aztan mikor nem kapott infot, meg neki allt feljebb.

Volt egy idoszaka, hogy barmit vettem rohant es megvette o is. Ugyanazt!

Egyszer eluntam es meg sem vartam, hogy megkerdezze mit hol szereztem be. Megmondtam neki hol es mennyibe kerultek a dolgok es hogy eleg szomoru, hogy nem talalja a sajat stilusat, hogy az enyemet probalja elvenni.

Persze huzta a szajat...

Aztan kizartam az eletembol. Teljesen.

Szoval azt mondom, ne beszelj meg vele dolgokat ha ez teged zavar es ha kerdez mondd meg neki oszinten, hogy vannak otleteid de meg nem tudod melyiket valasztod. Vagy mondj neki valami vadat es csinald azt amit valoban szeretnel.

Az en esetem egy kicsit masabb azert, de azert irtam le, mert olyanok mindig vannak, akik keptelenek maguktol dolgokat kitalalni es masok egyenisegebol probalnak megelni.

2010. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
LOl nekem is volt egy ilyen osztálytársam, mondjuk nem engem utánozott első sorban,hanem egy másik osztálytársamat, de szinte ugyanúgy, ahogy te is leírtad, ellopta a szövegét, ha vett egy ilyen-olyan felsőt akkor ő is vett blabla....nah mind1, a végén kiderül róla, h b-zi....lehet, h tetszett neki az, akit utánzott :DDD Bár lehet, h csak egyszerűen semmi egyénisége nem volt.....nem tudom.....tenni nem tudom, h mit lehetne ellene sajna....legföljebb mondd meg mindenki előtt, h eleged van abból, h utánoz, az elég égő lehet neki, habár tkp. nem kellene, h zavarjon, sztem egyszerűen sz@rd le.....örülj neki, h vkinek a példaképe vagy LOL
2010. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem keress olyan elfoglaltságokat amikről tudod, hogy meghaladják a képességeit (neked nem kell csinálni, elég ha elhiszi)

útána pedig kinevetheted, hogy ha nem megy neki.

2010. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kérdezd meg tőle, hogy "Bejövök?"... Ha nem reagál, verd agyon.
2010. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!