Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most kerültem gimibe, és az...

Most kerültem gimibe, és az osztályom először jó fejnek tűnt, pár emberrel nagyon jóba lettem, de kiderült, hogy mégsem olyan jó fejek, mint amilyennek először megismertem őket!?

Figyelt kérdés

Mindenki olyan kétszínű! A hátam mögött beszélnek rólam, néha még olyat is, ami nem igaz, a másik pedig, hogy órán beszólogatnak, és ez engem nagyon bánt!

A sulinak volt egy 1 napos kirándulása, és végig követtek, és nem hagytak békén! és nem veszik észre, hogy ez egy idő után nekem nem túl, , buli". Az osztályfőnöknek meg nem szeretnék szólni, mert félek, hogyha leszidja őket, a helyzet mégjobban eldurvul. tudtok adni valami tanácsot adni???


tudnátok nekem ebben segíteni???


2010. okt. 16. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én gimis 5ikes vagyok, és azt kell mondjam,hogy a kétszínűség,mások kipletykálása, aki hajlamos rá,annál sosem múlik el...
2010. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
találd meg a legnagyobbat és b*sszál le neki egyet :D onnantól tisztelni fognak :)
2010. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2. jól mondja.


De majd egyetemen jobb lesz. Ott vannak normálisak is. (De nem mind :D)

2010. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy beárulják a tanárnak és akkor küldheti be a szüleit az igazgatóhoz.

Vagy, ami mégrosszabb, akkor már nem csak cikizni és egrecíroztatni fogják, de jól meg is fogják verni, amiért packázni mert velük.

Sajna én nem tudok jobbat ajánlani, csak hogy ne vegyél róluk tudomást. Majd csak megunják!

2010. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem általánosba rengeteget gúnyoltak. Egyszer év végén meguntam, órán hátulról pofáztak nekem, és ráborítottam a padot. Mindenki csak nézett. A végén a srác szívta meg, mert mindenről kitálaltam. Azért év végén, mert ugye akkor már úgyis mindegy...
2010. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát....köszi a tanácsokat..nem vagyok vmi verekedős típus,de majd kitalálok valamit :P

majd jól arcon csapom...

2010. okt. 20. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!