Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindketten meghalnak a vègèn...

Mindketten meghalnak a vègèn című kőnyvben van a Halá-hírek tegyük fel mi lenne ha titek is fel hívna ti mivel ès kivel tőletnétek az utolsó 24 órát?

Figyelt kérdés
Jó könyv ajánlom no mindegy èn nem is tudom biztos hogy nem Rufus lennék hanem Mateo, de a lánnyal való bulizás benne lenne.

2023. szept. 14. 20:14
 1/4 anonim válasza:
Én még nem olvastam végig a könyvet, de nem futottam volna a legjobb barátommal való búcsú elől mint mateo. Lehet hogy később elbúcsúzott tőle, ott még nem tartok, viszont szerintem hiba volt részéről menekülni.
nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Izé nem futott el ott volt bocs ha elmondtam… Olvasd el Meteo gázmérgezést kap èn is kiborulnék Rufus helyében és elrohanék de nem autóbalaeseznék inkább leugarnék egy hídról (magánügy). Amblock èn meg az elsőt nem olvastam.🤣
nov. 14. 22:38
 3/4 anonim válasza:

Mostmár én is elolvastam végig, szóval nem spoilereztél😆

Én arra értettem az előző választ amit írtam, hogy elfutott Lidiától, mert nem akarta elmondani hogy meghal. De mostmár tudom, hogy legalább elbúcsúztak.

Egyébként szerintem olvasd el az előzményét is, nekem nagyon tetszett. (Én mindkettőn sírtam😆😆)

nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mèg most egy angol csaj (ahogy én) fantázia könyvét olvasom hülyèn hangzik Lando Norrisról ahol Lucnak hívják és 28 éves meg meleg, no meg rocker, erre nem élő Netfilx Golf közben közli Carlossal hogy meleg mi meg LMBTQ+ fanok tudtuk 🤣🤦🏻‍♀️
nov. 16. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!