Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni hogy...

Mit lehetne csinálni hogy mindketten megússzuk?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal szórakoztunk egy kicsit és amikor meglökött nekimentem egy lakatos szekrénynek és a lakat egyik része beleállt a karomba én meg gyorsan elrántottam onnan. Össze kellett varrni de mielőtt elmentem az orvoshoz hallottam h beszélgetnek és mondták h ennek lesz következménye. Rajtunk kívül 2 csaj látta hogy mi történt, a többiek már csak vért láttak. Az a baj hogy nekünk kettes meg hármas a magatartásunk és már nem egyszer akartak kirakni minket és nem tudom hogy mi lesz. Nyolcadikosok vagyunk úgyhogy nem hiszem h április közepén kirugnának, bár sose tudni. Tényleg véletlen volt. Szerintetek mit csináljunk?
2012. ápr. 12. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, hogy az a szórakozás milyen "kicsi" volt. Nem hiszem, ha ez lett a következménye, akkor tényleg csak egy "kicsit" szórakoztatok. Legközelebb talán jobban meggondoljátok, mielőtt nekiálltok tombolni meg ökörködni. Nálunk is szünetekben úgy tombolnak az általános iskolások, hogy örülünk, hogy nem szakad a fejünkre a plafon, és még tudunk órát tartani. Úgyhogy szégyelljétek össze magatokat, és vállaljátok a következményeket.
2012. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha az, aki megsértett, bocsánatot kér tőled, mondjuk nyílvánosan, és te megbocsátasz neki, pl. egy osztályfőnökoi órán, akkor semmiféle következménye nem lehet, HA normális az osztályfőnököd.


De legyen ez jó lecke mindkettőtüknek.

2012. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Te tanár vagy?

Csak meglökött egy kicsit. bárkivel előfordulhatott volna.

2012. ápr. 12. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindig a "játékból" van a baleset ! Meg a klasszikus : meglökött, visszalöktem , megütött , JÓL vissza adtam :)

Bizony ez a felelősségtudat , mert ha ezt valaha A nagy életben munkahelyen cégnél teszitek bizony kirúgnak . ILYEN AZ ÉLET :)

2012. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aki megsérült annyit mond h megbotlott nem odalökték és kész
2012. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha nekem szólt, nem, nem vagyok tanár :)
2012. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez bárkivel megörténhet. Kárt csak magadban tettél. Ugyan milyen következménye lehet ennek? Szerintem semmilyen. Máskor légy óvatosabb. Ha te löktél volna bele a lakatba valakit, az más tészta lenne. De így?!
2012. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyílván a kettes-hármas magatartás nem véletlenül alakul ki, ugye?


Arról ugye te is tudsz, hogy ebbe "a csak egy kicsit meglöktem"-be akár bele is lehet halni, ha szerencsétlenül esik az ember?

2012. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!